top of page

ŘEKLI O MNĚ...

Klára Viková
Školení na LinkedIn s Gábi bylo prostě báječné. Provedla mě od samého začátku tímto nástrojem a vše potřebné se mnou nastavila přímo při konzultaci. Díky tomu mi nevzniklo tolik úkolů, které bych pravděpodobně splnila až dlouho poté. Gábi má neuvěřitelnou energii, kterou předává během celé konzultace, stejně tak, jako informace, ze kterých mohu neustále čerpat :)

Tomáš Mejzlík
Gábi vždy moderuje s velkou energií a dokáže lidi strhnout a zapojit. Dává mi užitečné tipy na sociální sítě a obecně propagaci, kdykoliv jí potkám. Spolupracujeme již 3 roky a těším se na další :)

Petr Říha
Gábi Všem co chtějí prezentovat před lidmi a mají zájem se v této činnosti posunout, doporučuji Workshop: Řekni do minuty vše aneb jak správně dělat networking. Dostal jsem spoustu praktických rad, které při každé prezentaci používám. Díky Gabčo
 

Julie Kamanová
Doporučuji Gábinku jako profesionála v oboru networkingu.
Byla jsem členem Smart Network a doporučuji ho pro začínají i zkušené podnikatele i firmy.
Získáte zde kontakty, naučíte se a máte možnost vystupovat a prezentovat svoji firmu.
Získala jsem obchodní partnery pro rozjíždějící se podnikání. Za to jsem vděčná, z kontaktů čerpám doposud.
Pokud potřebujete jakýkoliv kontakt nebo propojení s nějakou službou, obraťte se na Gábinku a budete spokojeni.

Monika Ehrmannová
S Gabčou jsme před nedávnem v Českých překladech s.r.o. absolvovali školení o profesní síti LinkedIn. S touto sítí jsem dosud neměla možnost blíže se seznámit. Díky cenným radám energické Gabči se však nyní na LinkedInu mnohem lépe orientuji. Už vím, jak nastavit osobní profil, jakým způsobem na této síti komunikovat a snadněji tak navazuji nová propojení. Všem, kteří tápou podobně jako já, mohu její profesionální pomoc doporučit. 🤩

Alena Jindrová
Gabrielu jsem si najala na moderování Konferenci pro podnikatelky 25. 6. 2022, kterou jsem pořádala.
Byla to skvělá spolupráce. Komunikace probíhala dobře, vše jsme si spolu vyjasnily dopředu. Gábi byla precizně připravená a celý den sršela svou skvělou energií a celý sál se bavil jejími vtipy. Také jsme si užily vedený networking pod jejím vedením, ženy byly nadšené. Gabi je nejlepší networkerka a výborná moderátorka - letos mi moderuje druhý ročník konference. Moc se těším na další spolupráci a mohu všem vřele doporučit, pokud hledáte podobné služby pro svou akci. Gábi je profesionálka a můžete se naprosto spolehnout, že vaší akci povýší na vyšší úroveň.

Radka Machalová

Ahoj Gábi, moc děkuji za dnešní konzultaci na sociální sítě. Byly to velmi inspirativní 3 hodiny. Naučila jsem se spoustu zajímavých věcí, které v praxi určitě využiju. Mohu Tě jako lektorku vřele doporučit, byla jsi skvělá 👍

Marcela Jahodová

Gábi je profesionálka, její akce mají dynamiku a tah na výstup. Svou práci dělá srdcem a naplno. Svou otevřeností a upřímností přináší lidem přidanou hodnotu, nebojí se nazvat věci pravými jmény a posouvat lidi zase o level výše.

Adrián Martinec
S Gabčou stále ďalej rozvíjame našu spoluprácu na mnohých úrovniach.
Napríklad: Gabča je mojím konzultantom a teda mentorom. Dodržuje slovo a je veľmi dôrazná v tom, aby som ja plnil to moje a neodďaľoval niektoré veci (napríklad dohodnutie schôdzky 😂🤣).
Zároveň sa nikdy nevytratila priateľskosť a dôvera. 😊

Lukáš Pouznar
Gabča má skvělé moderátorské a networkové schopnosti. Líbí se mi jak kouká na vše z víc úhlů pohledu a není zaujatá, ráda vše vyzkouší. Je otevřená a upřímná, nebojí se o cokoliv okamžitě zažádat a ozvat se, toho si moc cením.
Jak poznat člověka, který svou práci opravdu miluje? Dokáže i v případě cizích problémů pomoci s vyřešením situace tak, aby obě strany na sebe nezanevřely a jejich vztah mohl pokračovat dál.

Čím je vyjímečná? Okamžitě ti vpálí několik kontaktů, když někoho sháníš.
Gábi moc doporučuju.

Markéta Fraňková
Zúčastnila jsem se v lednu workshopu "Řekni vše do minuty" aneb jak správně dělat networking. Naučila jsem se mluvit stručněji, jasněji, abych dokázala zaujmout a říkala jen podstatné informace. Mělo to i velký přesah do marketingu, Gábi mi dala spoustu tipů, jak vylepšit firemní prezentaci včetně grafiky a komunikace. Vřele doporučuji všem - 8hodin nabitých praktickými zkušenostmi 👍

Hana Hasalíková
Kdykoliv potřebuju sehnat rychle nějaký kontakt, ať už do pracovního, nebo osobního života, tak Gabika je vždy ta, která mi ho rychle sežene, nebo mě odkáže na někoho, kdo mi s tím poradí. Líbí se mi, že doporučuje ověřené věci/kontakty, a že je vždy ochotná a rychlá! Je prostě networkerka každý coulem! :-)

Radovan Saiss
Gábi mohu jen doporučit, je to člověk plný energie, kterou přenáší na své okolí. Velmi lehce a nenápadně Vás dokáže seznámit a propojit se spoustou zajímavých lidí, obzvláště na akcích v její společnosti nemáte na nějaký stud nebo ostych vůbec čas, ani nemrknete a najednou se bavíte s ostatními lidmi. Je to rozhodně člověk na svém místě.

Martin Holomek

Za mě určitě přínosná konzultace 🙂 Probrali jsme všechny naše sociální kanály a pohnuli s LinkedIn. Zatím se nám nejvíce daří držet tempo na IG : https://www.instagram.com/interiery_velecky/ Nyní musíme zapracovat na aplikaci i dalších rad, které jsme načerpali. Gabča má zkušenosti a přehled v online světě, což je v dnešní době velmi důležité. Doporučuji se domluvit na schůzce, nám jedna schůzka ušetřila hodiny a hodiny listování na internetu a slepého zkoušení.

Karel Sasín

Gabča má nekonečné množství energie. Jsem opravdu velmi rád, že jsme se potkali. Nikdy ji nezapomenu, že mě propojila s mnoha úžasnými lidmi. Je to hodnota, která se těžko měří, je subjektivní, ale z mého pohledu má nevyčíslitelnou hodnotu.

Radek Šír

Nechápu, jak tento člověk všechno stíhá :-) Je skvělá moderátorka a networkerka, která vždy pomůže, když někdo požádá.

Petr Horák

Tak to byla jízda :-). Skvěle mi nejen poradila, ale i rychle pojmenovala, co potřebuji zlepšit na svém profilu LinkedIn. Prošli jsme vše do detailu a s vysvětlením. Skvělá atmosféra je to, co Gábi opravdu umí. Její profesionalita a nadání k networkingu má můj obdiv.

Roman Slezák

Koncem září jsem se zúčastnil workshopu "Řekni do minuty vše aneb jak správně dělat networking". Inzerovaných 5 hodin workshopu se protáhlo na 6,5 a za celou dobu jsem ani na minutu neztratil pozornost. To se mi na takhle dlouhých workshopech moc nestává. Teorie se prolínala s praktickým zkoušením a jako bonus jsem ještě další týden několikrát posílal Gábi nahrané své minutové představení se a vždy získal podnětnou zpětnou vazbu. A výsledek? Na následujícím živém setkání Smart Networku jsem se bez problémů dokázal prezentovat během jedné minuty, cítil jsem se při tom dobře a vnímal jsem, že mě všichni účastníci setkání sledovali. Takže děkuji za to, jak ses mi věnovala a bez obav doporučuji!

Jakub Janoušek

Měl jsem možnost zúčastnit se odpoledního workshopu: Řekni do minuty vše aneb jak správně dělat networking. Rád bych vyzdvihnul Gabčino zapálení pro danou problematiku! Za šest hodin intenzivní nálože informací jsem měl sice hlavu jako nafukovací balón, ale musel jsem veřejně přiznat, jak velké mám ještě mezery v této oblasti. I kdyby jen proto, že se chcete posunout v oblasti sebeprezentace nebo získat zpětnou vazbu na svůj byznys, mohu tuto přátelskou, upřímnou a obětavou ženu vřele doporučit! A Gábi, především tleskám za 5-ti hvězdičkový catering, který byl v průběhu k dispozici - zkrátka servis se vším všudy!:-)

Martin Bláha

Skvělé 3 hodiny školení a tipů, jak se starat o sociální sítě. Perfektně a smysluplně shrnuté činnosti, co dávat na LinkedIn, Facebook, Youtube a Instagram. Doporučuji absolvovat všem.

Marcel Janák

Spoluprácu určite vrelo odporúčam. Je to profesionálka, človek s neskutočnou energiou a s kontaktami naprieč celým spektrom oborov. Určite odporúčam navštíviť akcie jej networkingového klubu Smart Network, kde zažijete super atmosféru ale hlavne získate kopec nových kontaktov na zaujímavých ľudí.

Natálie Hynková

Gabča je výborná a velmi výřečná moderátorka - na jejích akcích se nenudím. Kdo nezažije Gabrielu jako moderátorku ten neví co je zábava na akcí. Skutečně živý a humorný styl zábavy.

Čmelka Ája

Když hledáte moderátora na naprosto specifickou akci, je to vždy tak trochu sázka do loterie, protože to prostě nemusí dopadnout dobře a celá akce může ztratit svou atmosféru. Pro náš benefiční festival ŽENY SOBĚ je moderátor velmi důležitý. Hledaly jsme člověka, který nejen "zapadne", ale hlavně se nechá strhnout atmosférou, dokáže dodržet program a ukočírovat všudypřítomné proudící emoce. Jsme velmi rády, že volba padla právě na Gábi. Její projev byl milý ale i zábavný, tančila a smála se s námi, převlékla se do šatů jedné z vystavovatelek a obula do barefootů.. a ačkoliv jsme jí s přípravou na festival prakticky nepomohly, velmi dobře si poradila - i díky ní si každý z vystavovatelů i návštěvníků z akce odnesl skvělý zážitek.
Takže pokud hledáte člověka, který umí nejen zaujmout, ale hlavně strhnout dav a z případných "průšvihů" vytvořit dobrý vtípek, je právě Gábi tou nejlepší volbou! Velmi se těšíme na další ročník festivalu s 🎙mikrofonem ve Tvé ruce, Gábi 💖 Děkujeme, Ženy v akci z.s.

Kateřina Schlosserová

Velmi mi marketingově pomohl workshop "Řekni do minuty vše" který jsem absolvovala. Bylo to zatím nejefektnější marketingové školení co jsem kdy zažila. Dostala jsem spoustu praktických rad, které jsem hned uvedla do praxe. Vytvořila jsem hned druhý den úspěšnou vizitku, místo původních 4 vizitek. Zjistila jsem, že mám skvělý příběh loga a naučila se jasně, stručně a vtipně představovat v 1 minutě. Byla to skutečná "pracovní dílna" - workshop, kde jsme všichni vytvořili spoustu nových věcí, postojů a návyků. Děkuji moc.

Tereza Hledíková

Minulý týden jsem se zúčastnila workshopu Řekni to do minuty u Gábi a bylo to moc fajn. :-) Naučila jsem se, jak se efektivně představit, aniž by to bylo zbytečně dlouhé a přitom to obsahovalo vše potřebné a zaujalo to mé okolí.
Gábi byla skvěle naladěná a podávala vždy velice konstruktivní kritiku a hned dávala tipy, jak zlepšit naše nedostatky.
Vřele doporučuji všem! Dobře se představit se hodí i jinde než jen na business akcích.

Marcela Jahodová

Gábi je profesionálka, její akce mají dynamiku a tah na výstup. Svou práci dělá srdcem a naplno. Svou otevřeností a upřímností přináší lidem přidanou hodnotu, nebojí se nazvat věci pravými jmény a posouvat lidi zase o level výše.

Petr Špetlík

Gábi znám již 6 let ve všech jejich rolích:) Dlouho jsem se bránil sociálním sítím, protože na mě působily jako ztráta času:) a díky této dámě jsem si k nim našel cestu💪. Jste-li ztracení jako já - ráda vám pomůže;)

Hana Čipera

Tím, že jsem členem Smart Networku, znám Gábi velmi dobře. Domluvila si 2 hodiny konzultace o LinkedIn s odstupem 3 týdnů. Chtěla jsem efektivně naučit, jak vytěžit potenciál této sítě, přesto že zde nechci trávit extrémně moc času. A to se podařilo 😀 Za hodinku týdně jsem díky správným pokynům získala 200 kontaktů, reference a dokonce hned nového klienta 👍 Doporučuji využít konzultace s Gábi, sama se hodně školení a vám předá jen tu nejefektivnější verzi přímo pro vás👏🏼 

Jan Freiport

Je to už přes týden, co mi Gabča otevřela LinkedIn oči. A nejenom ty. :) Doporučuji všem, co chtějí lépe cílit na ty správné kontakty. ;) Děkuji moc, bylo to super.

Petr Špetlík

Gábi znám již 6 let ve všech jejich rolích:) Dlouho jsem se bránil sociálním sítím, protože na mě působily jako ztráta času:) a díky této dámě jsem si k nim našel cestu💪. Jste-li ztracení jako já - ráda vám pomůže;)

Hana Čipera

Tím, že jsem členem Smart Networku, znám Gábi velmi dobře. Domluvila si 2 hodiny konzultace o LinkedIn s odstupem 3 týdnů. Chtěla jsem efektivně naučit, jak vytěžit potenciál této sítě, přesto že zde nechci trávit extrémně moc času. A to se podařilo 😀 Za hodinku týdně jsem díky správným pokynům získala 200 kontaktů, reference a dokonce hned nového klienta 👍 Doporučuji využít konzultace s Gábi, sama se hodně školení a vám předá jen tu nejefektivnější verzi přímo pro vás👏🏼 

Jan Freiport

Je to už přes týden, co mi Gabča otevřela LinkedIn oči. A nejenom ty. :) Doporučuji všem, co chtějí lépe cílit na ty správné kontakty. ;) Děkuji moc, bylo to super.

Tomáš Suchomel

Gabča je skvělá komunikátorka a propojovatelka. Má byznys, který pomáhá lidem s networkingem a spojováním lidí. Jsem rád, že jsem ji poznal a můžu s ní spolupracovat.

Patrik Feichtinger

Gabriela je člověk, co umí rozpohybovat ledy a rozmluvit introverta. Mám s ní zkušenost z networkingu. Umí jednoduše vysvětlit, jak v networkingu uspět. Je to zkušená lektorka a super moderátor. Gabriela je nejen profík, ale taky doplňovač energie. Setkání, které moderovala, jsem si náramně užil zejména díky její zásluze. Díky moc za první zkušenosti, ve spolupráci budeme pokračovat, těším se.

Miroslav Ševečka

Workshop Řekni to do minuty je skvělý. Byť mám zkušenosti s networkingem, workshop mě mile překvapil a utvrdil v tom, že je pořád na čem pracovat. Gábi v něm předala mnoho tipů a zkušeností z praxe. Každému, kdo chce zlepšit své prezentační schpnosti, jej vřele doporučuji.

 Pavlína Kořístková

Profesionál na svém místě. Měla jsem to štěstí zažít Gábi ve všech jejich rolích a musím říct, že je studnice nápadů, inspirace a motivace. Workshop "Řekni to do minuty" doporučuji každému. Dozvíte se o sobě spoustu věcí, kterých si sami nemůžete všimnout, poradí vám na míru, co změnit, vylepšit. Jako moderátorka má úžasný náboj a charisma, které je opravdu darem od Boha. Stát se členem klubu Smart Network je minimálně skok o další level vpřed. Děkuji a doporučuji!

Eva Pietriková

Gabriela je profesionál tělem i duší. Ačkoliv ji znám již 5 let, nikdy by mě nenapadlo, jak bude v mém životě klíčová. Díky svým zkušenostem a praxi mi dodala sebevědomí a udělat nový krok. Krok, ke kterému jsem se odhodlávala velmi dlouho - změna brandu značky. Pomohla mi ujednotit si všechny produkty, co mohu nabídnout a dát věcem řád. V neposlední řadě mi během naší konzultace ukázala, jak si vážit sama sebe. Vřele doporučuji všem, kteří se "zamotali" v myšlenkách a potřebují "nakopnout" Díky moc za tvůj čas a energii!

Vladimír Jalč

U Gabriely jsem se zúčastnil kurzu 'Řekni do minuty vše'. Čekal jsem, že dostanu zpětnou vazbu na to, jakým způsobem mám představit své podnikání. Bylo toho ale mnohem více. Dostal jsem spoustu tipů, jak se správně odprezentovat, jak dělat networking, jak zlepšit obsah na sociálních sítích, jak upravit svůj web, jak má vypadat vizitka. Tento kurz mnohonásobně předčil moje očekávání. Gabrielu doporučuji také jako výbornou moderátorku a networkerku. Při moderování dokáže vždy vytvořit pohodovou atmosféru. Vše má skvělé zorganizované. Umí zapojit publikum. Má obrovský dar propojovat lidi a pomáhat jim tak růst.

Ondřej Křelina

Gabču znám již přibližně 6 let. Je skvělá networkerka a pokud člověk potřebuje nějaký kontakt, ona je ta správná osoba. Vidí možnosti a příležitosti a má neuvěřitelně velký dosah. Žena na svém místě. Je to člověk, který vnese na každou akci něco navíc co chcete.

Dagmar Schulzová

Konzultace s Gabrielou byla skvělá! Do chvíle, než jsme se potkaly, jsem byla přesvědčená, že se umím představit. Na konzultaci jsem se však dozvěděla, co všechno o sobě musím povědět a k tomu to stihnout za pouhou 1 minutu. Teď to umím! Energické nasazení Gabriely, plno nápadů a profesionální přístup. Tak bych celou konzultaci popsala. Mohu vřele doporučit. Budete se bavit a ještě získáte důležitou dovednost.

Magda Leya

Gábi je profesionálka jak v oblasti networkingu, tak i skvělá moderátorka. Je pohotová, dokáže výborně improvizovat a komplikované situace použít jako zdroj uvolňujícího humoru. Srdcařka, ochotná vždy pomoci. Vřele doporučuji také její workshop Řekni do minuty vše, který výrazně zlepší vaši schopnost sebeprezentace, i když jste přesvědčeni, že to vůbec nepotřebujete.

bottom of page