top of page

ŘEKLI O MNĚ...

Martin Tůma
Workshop “Řekni vše do minuty" můžu pouze a jedině doporučit. Naučil jsem se spoustu nových věcí. Učesal jsem si svoji prezentaci v rámci networkingu. Znalosti, které jsem si odnesl, jsem mohl aplikovat již následující den.

Předčilo to má očekávání a moc oceňuji, že nám Gábi předala své znalosti v rámci LinkedInu, i když to vůbec nepatřilo do obsahu školení a pověděla nám o dost více informací, než byl obsah workshopu.

Můj první post měl díky jejím tipům dosah více než 1200 lidí, i když jsem měl pouze 70 propojení.

Jo a abych nezapomněl, jídlo bylo taky super 😎

Markéta Zachystalová
Oceňuji, jak se mi Gábi mezi školeními věnuje a pomáhá mi s aplikací do firmy. Velice mi pomohla se zavedením nových procesů a přinesla svěží vítr do mých starých zvyků se zavedením moderních technologií a propagací. A když mám někdy pocit, že jsem v chaosu a nebo je toho moc, vím, že ji můžu kdykoliv zavolat a zase mě vymotá😊

Jana Fialová
Měla jsem s Gábi konzultaci na LinkedIn a propagaci firmy. Bylo to obohacující, přínosné a hlavně k věci a ihned do praxe. Děkuji. 

Petr Vojnar
Gabrielin workshop “Představ se do minuty” není zdaleka jen o tom, jak zvládnout rychlé a obsahově jasné představení, které dokonale zaujme. Je také plné skvělých tipů jak správně komunikovat, networkovat a třeba i jak si vystavět dokonalou vizitku. Skvělé je, že ještě při samotném kurzu vše v rámci cvičení uvedete do praxe a jako bonus dostanete spoustu užitečných materiálů do budoucna. I já, jako profesionál, jsem se mnohému přiučil a to se jen tak nestává. Proto workshop maximálně doporučuji všem!

Kate Ziegler
Tento týden jsem se zúčastnila workshopu Řekni vše do minuty, abych se dokázala účinně a jasně prezentovat tak, aby bylo srozumitelné, co nabízím a jak mohu pomoci svými službami osobního stylingu. Gabi, chci ti poděkovat za profi lektorování, skvělý time management a nadupaný workshop, na kterém jsi nás naučila maximálně vyzvednout byznys každého z nás. Velkou výhodou je takový počet účastníků, že se Gabi může individuálně věnovat značce/firmě každého účastníka, dát zpětnou vazbu a navést k posunu. A také vše bylo ve skvělé pozitivní atmosféře, bylo o nás krásně postaráno a teď máme všechny prostředky k tomu dopraktikovat svůj projev dokonalosti. 

Zina Rudová
Chtěla bych velice poděkovat Gábince za pozvání a za úžasně strávený den na workshopu "Řekni vše do minuty aneb jak správně na networking".

Zde jsem získala mnoho cenných informací, rád a materiálů. Především se zde naučí, jak zvládnout se profesionálně představit, naučí se zde také jak vše důležité vyzdvihnout v jedné minutě. Gábi bravurně vysvětlí co a jak vylepšit na svém profilu a také jak dokonale má vypadat vizitka a nejen to ...
Gábi dokáže dodat tolik odvahy a ukáže, že člověk nemusí mít obavy cokoliv prezentovat.

Na tomto workshopu jsem se mnoho přiučila a mohu jej vřele doporučit!
Gábi, jsi úžasná!

Radka Machalová

Ahoj Gábi, moc děkuji za dnešní konzultaci na sociální sítě. Byly to velmi inspirativní 3 hodiny. Naučila jsem se spoustu zajímavých věcí, které v praxi určitě využiju. Mohu Tě jako lektorku vřele doporučit, byla jsi skvělá 👍

Marcela Jahodová

Gábi je profesionálka, její akce mají dynamiku a tah na výstup. Svou práci dělá srdcem a naplno. Svou otevřeností a upřímností přináší lidem přidanou hodnotu, nebojí se nazvat věci pravými jmény a posouvat lidi zase o level výše.

Adrián Martinec
S Gabčou stále ďalej rozvíjame našu spoluprácu na mnohých úrovniach.
Napríklad: Gabča je mojím konzultantom a teda mentorom. Dodržuje slovo a je veľmi dôrazná v tom, aby som ja plnil to moje a neodďaľoval niektoré veci (napríklad dohodnutie schôdzky 😂🤣).
Zároveň sa nikdy nevytratila priateľskosť a dôvera. 😊

Lukáš Pouznar
Gabča má skvělé moderátorské a networkové schopnosti. Líbí se mi jak kouká na vše z víc úhlů pohledu a není zaujatá, ráda vše vyzkouší. Je otevřená a upřímná, nebojí se o cokoliv okamžitě zažádat a ozvat se, toho si moc cením.
Jak poznat člověka, který svou práci opravdu miluje? Dokáže i v případě cizích problémů pomoci s vyřešením situace tak, aby obě strany na sebe nezanevřely a jejich vztah mohl pokračovat dál.

Čím je vyjímečná? Okamžitě ti vpálí několik kontaktů, když někoho sháníš.
Gábi moc doporučuju.

Markéta Fraňková
Zúčastnila jsem se v lednu workshopu "Řekni vše do minuty" aneb jak správně dělat networking. Naučila jsem se mluvit stručněji, jasněji, abych dokázala zaujmout a říkala jen podstatné informace. Mělo to i velký přesah do marketingu, Gábi mi dala spoustu tipů, jak vylepšit firemní prezentaci včetně grafiky a komunikace. Vřele doporučuji všem - 8hodin nabitých praktickými zkušenostmi 👍

Lukáš Suchý
Gabča patří v moderaci a networkingu na vrchol v našem českém podnikatelském prostředí.
Zažil jsem ji už na několika akcích a byla skvělá.
Přemýšlí v souvislostech a dokáže strhnout celý dav k akci a zábavě.
Velice doporučuji. 

Petr Novotný
Měl jsem tu čest být součástí CEO klubu v Praze a během toho jsem měl jedinečnou příležitost poznat Gábinu Mirkvicovou. Bez jakýchkoli pochyb je Gábina odhodlaným profesionálem se skvělým průkopnickým duchem.

Jako moderátorka CEO klubu byla Gábina samotným epicentrem našich diskusí. Její schopnost řídit konverzaci, vtěsnat podstatné body a udržet zaměření skupiny byla klíčová pro účinnost našich setkání.

Nejvíce mě uchvacovala její schopnost vnímat rozličné perspektivy, dynamicky se přizpůsobovat a využívat opětovné zpětné vazby k vylepšení klubových setkání. Tyto vlastnosti vedly ke konstruktivním a obohacujícím diskuzím.

Lenka Komorousová
Gabi nám moderovala jednu speciální akci pro naše VIP klienty, bylo to skvělé. Naučila je pomocí vedeného networkingu, jak si předat úspěšné akce z praxe. I když byli někteří introverti, moc si tento způsob chválili. Celé to mělo spád, dynamiku, lehkost a byla sranda. Díky moc Gábi 😃. 

Romana Šťovičková
Spolupráci s Gabi mohu jen doporučit, již při prvním telefonátu a natož pak setkání Vás nabije svou pozitivní energií a optimismem.
Pro našeho zákazníka jsme společně organizovali workshop "Řekni do minuty vše...", který měl velký ohlas.

Jiří Morávek
Chtěl bych poděkovat Gabriele Mrkvicové za skvělé školení a podporu při rozvoji mé profesionální sítě na LinkedIn.
Na naší firmě proběhlo školení na Linkedin. Musím říci, že Gabi mě nesmírně překvapila svými znalostmi a praktickými radami. Ihned jsem pochopil, jak efektivně pracovat na sociální síti Likedin..

Martina Tomašovičová
Gabča kolem sebe šíří pozitivní energii a propojováním lidí žije. Večer ve Smartu jsme si užila a potkala tam skvělé lidi.

Roman Slezák

Koncem září jsem se zúčastnil workshopu "Řekni do minuty vše aneb jak správně dělat networking". Inzerovaných 5 hodin workshopu se protáhlo na 6,5 a za celou dobu jsem ani na minutu neztratil pozornost. To se mi na takhle dlouhých workshopech moc nestává. Teorie se prolínala s praktickým zkoušením a jako bonus jsem ještě další týden několikrát posílal Gábi nahrané své minutové představení se a vždy získal podnětnou zpětnou vazbu. A výsledek? Na následujícím živém setkání Smart Networku jsem se bez problémů dokázal prezentovat během jedné minuty, cítil jsem se při tom dobře a vnímal jsem, že mě všichni účastníci setkání sledovali. Takže děkuji za to, jak ses mi věnovala a bez obav doporučuji!

Jakub Janoušek

Měl jsem možnost zúčastnit se odpoledního workshopu: Řekni do minuty vše aneb jak správně dělat networking. Rád bych vyzdvihnul Gabčino zapálení pro danou problematiku! Za šest hodin intenzivní nálože informací jsem měl sice hlavu jako nafukovací balón, ale musel jsem veřejně přiznat, jak velké mám ještě mezery v této oblasti. I kdyby jen proto, že se chcete posunout v oblasti sebeprezentace nebo získat zpětnou vazbu na svůj byznys, mohu tuto přátelskou, upřímnou a obětavou ženu vřele doporučit! A Gábi, především tleskám za 5-ti hvězdičkový catering, který byl v průběhu k dispozici - zkrátka servis se vším všudy!:-)

Martin Bláha

Skvělé 3 hodiny školení a tipů, jak se starat o sociální sítě. Perfektně a smysluplně shrnuté činnosti, co dávat na LinkedIn, Facebook, Youtube a Instagram. Doporučuji absolvovat všem.

Marcel Janák

Spoluprácu určite vrelo odporúčam. Je to profesionálka, človek s neskutočnou energiou a s kontaktami naprieč celým spektrom oborov. Určite odporúčam navštíviť akcie jej networkingového klubu Smart Network, kde zažijete super atmosféru ale hlavne získate kopec nových kontaktov na zaujímavých ľudí.

Natálie Hynková

Gabča je výborná a velmi výřečná moderátorka - na jejích akcích se nenudím. Kdo nezažije Gabrielu jako moderátorku ten neví co je zábava na akcí. Skutečně živý a humorný styl zábavy.

Čmelka Ája

Když hledáte moderátora na naprosto specifickou akci, je to vždy tak trochu sázka do loterie, protože to prostě nemusí dopadnout dobře a celá akce může ztratit svou atmosféru. Pro náš benefiční festival ŽENY SOBĚ je moderátor velmi důležitý. Hledaly jsme člověka, který nejen "zapadne", ale hlavně se nechá strhnout atmosférou, dokáže dodržet program a ukočírovat všudypřítomné proudící emoce. Jsme velmi rády, že volba padla právě na Gábi. Její projev byl milý ale i zábavný, tančila a smála se s námi, převlékla se do šatů jedné z vystavovatelek a obula do barefootů.. a ačkoliv jsme jí s přípravou na festival prakticky nepomohly, velmi dobře si poradila - i díky ní si každý z vystavovatelů i návštěvníků z akce odnesl skvělý zážitek.
Takže pokud hledáte člověka, který umí nejen zaujmout, ale hlavně strhnout dav a z případných "průšvihů" vytvořit dobrý vtípek, je právě Gábi tou nejlepší volbou! Velmi se těšíme na další ročník festivalu s 🎙mikrofonem ve Tvé ruce, Gábi 💖 Děkujeme, Ženy v akci z.s.

Kateřina Schlosserová

Velmi mi marketingově pomohl workshop "Řekni do minuty vše" který jsem absolvovala. Bylo to zatím nejefektnější marketingové školení co jsem kdy zažila. Dostala jsem spoustu praktických rad, které jsem hned uvedla do praxe. Vytvořila jsem hned druhý den úspěšnou vizitku, místo původních 4 vizitek. Zjistila jsem, že mám skvělý příběh loga a naučila se jasně, stručně a vtipně představovat v 1 minutě. Byla to skutečná "pracovní dílna" - workshop, kde jsme všichni vytvořili spoustu nových věcí, postojů a návyků. Děkuji moc.

Tereza Hledíková

Minulý týden jsem se zúčastnila workshopu Řekni to do minuty u Gábi a bylo to moc fajn. :-) Naučila jsem se, jak se efektivně představit, aniž by to bylo zbytečně dlouhé a přitom to obsahovalo vše potřebné a zaujalo to mé okolí.
Gábi byla skvěle naladěná a podávala vždy velice konstruktivní kritiku a hned dávala tipy, jak zlepšit naše nedostatky.
Vřele doporučuji všem! Dobře se představit se hodí i jinde než jen na business akcích.

Marcela Jahodová

Gábi je profesionálka, její akce mají dynamiku a tah na výstup. Svou práci dělá srdcem a naplno. Svou otevřeností a upřímností přináší lidem přidanou hodnotu, nebojí se nazvat věci pravými jmény a posouvat lidi zase o level výše.

Petr Špetlík

Gábi znám již 6 let ve všech jejich rolích:) Dlouho jsem se bránil sociálním sítím, protože na mě působily jako ztráta času:) a díky této dámě jsem si k nim našel cestu💪. Jste-li ztracení jako já - ráda vám pomůže;)

Hana Čipera

Tím, že jsem členem Smart Networku, znám Gábi velmi dobře. Domluvila si 2 hodiny konzultace o LinkedIn s odstupem 3 týdnů. Chtěla jsem efektivně naučit, jak vytěžit potenciál této sítě, přesto že zde nechci trávit extrémně moc času. A to se podařilo 😀 Za hodinku týdně jsem díky správným pokynům získala 200 kontaktů, reference a dokonce hned nového klienta 👍 Doporučuji využít konzultace s Gábi, sama se hodně školení a vám předá jen tu nejefektivnější verzi přímo pro vás👏🏼 

Jan Freiport

Je to už přes týden, co mi Gabča otevřela LinkedIn oči. A nejenom ty. :) Doporučuji všem, co chtějí lépe cílit na ty správné kontakty. ;) Děkuji moc, bylo to super.

Petr Špetlík

Gábi znám již 6 let ve všech jejich rolích:) Dlouho jsem se bránil sociálním sítím, protože na mě působily jako ztráta času:) a díky této dámě jsem si k nim našel cestu💪. Jste-li ztracení jako já - ráda vám pomůže;)

Hana Čipera

Tím, že jsem členem Smart Networku, znám Gábi velmi dobře. Domluvila si 2 hodiny konzultace o LinkedIn s odstupem 3 týdnů. Chtěla jsem efektivně naučit, jak vytěžit potenciál této sítě, přesto že zde nechci trávit extrémně moc času. A to se podařilo 😀 Za hodinku týdně jsem díky správným pokynům získala 200 kontaktů, reference a dokonce hned nového klienta 👍 Doporučuji využít konzultace s Gábi, sama se hodně školení a vám předá jen tu nejefektivnější verzi přímo pro vás👏🏼 

Jan Freiport

Je to už přes týden, co mi Gabča otevřela LinkedIn oči. A nejenom ty. :) Doporučuji všem, co chtějí lépe cílit na ty správné kontakty. ;) Děkuji moc, bylo to super.

Tomáš Suchomel

Gabča je skvělá komunikátorka a propojovatelka. Má byznys, který pomáhá lidem s networkingem a spojováním lidí. Jsem rád, že jsem ji poznal a můžu s ní spolupracovat.

Patrik Feichtinger

Gabriela je člověk, co umí rozpohybovat ledy a rozmluvit introverta. Mám s ní zkušenost z networkingu. Umí jednoduše vysvětlit, jak v networkingu uspět. Je to zkušená lektorka a super moderátor. Gabriela je nejen profík, ale taky doplňovač energie. Setkání, které moderovala, jsem si náramně užil zejména díky její zásluze. Díky moc za první zkušenosti, ve spolupráci budeme pokračovat, těším se.

Miroslav Ševečka

Workshop Řekni to do minuty je skvělý. Byť mám zkušenosti s networkingem, workshop mě mile překvapil a utvrdil v tom, že je pořád na čem pracovat. Gábi v něm předala mnoho tipů a zkušeností z praxe. Každému, kdo chce zlepšit své prezentační schpnosti, jej vřele doporučuji.

 Pavlína Kořístková

Profesionál na svém místě. Měla jsem to štěstí zažít Gábi ve všech jejich rolích a musím říct, že je studnice nápadů, inspirace a motivace. Workshop "Řekni to do minuty" doporučuji každému. Dozvíte se o sobě spoustu věcí, kterých si sami nemůžete všimnout, poradí vám na míru, co změnit, vylepšit. Jako moderátorka má úžasný náboj a charisma, které je opravdu darem od Boha. Stát se členem klubu Smart Network je minimálně skok o další level vpřed. Děkuji a doporučuji!

Eva Pietriková

Gabriela je profesionál tělem i duší. Ačkoliv ji znám již 5 let, nikdy by mě nenapadlo, jak bude v mém životě klíčová. Díky svým zkušenostem a praxi mi dodala sebevědomí a udělat nový krok. Krok, ke kterému jsem se odhodlávala velmi dlouho - změna brandu značky. Pomohla mi ujednotit si všechny produkty, co mohu nabídnout a dát věcem řád. V neposlední řadě mi během naší konzultace ukázala, jak si vážit sama sebe. Vřele doporučuji všem, kteří se "zamotali" v myšlenkách a potřebují "nakopnout" Díky moc za tvůj čas a energii!

Vladimír Jalč

U Gabriely jsem se zúčastnil kurzu 'Řekni do minuty vše'. Čekal jsem, že dostanu zpětnou vazbu na to, jakým způsobem mám představit své podnikání. Bylo toho ale mnohem více. Dostal jsem spoustu tipů, jak se správně odprezentovat, jak dělat networking, jak zlepšit obsah na sociálních sítích, jak upravit svůj web, jak má vypadat vizitka. Tento kurz mnohonásobně předčil moje očekávání. Gabrielu doporučuji také jako výbornou moderátorku a networkerku. Při moderování dokáže vždy vytvořit pohodovou atmosféru. Vše má skvělé zorganizované. Umí zapojit publikum. Má obrovský dar propojovat lidi a pomáhat jim tak růst.

Ondřej Křelina

Gabču znám již přibližně 6 let. Je skvělá networkerka a pokud člověk potřebuje nějaký kontakt, ona je ta správná osoba. Vidí možnosti a příležitosti a má neuvěřitelně velký dosah. Žena na svém místě. Je to člověk, který vnese na každou akci něco navíc co chcete.

Dagmar Schulzová
Konzultace s Gabrielou byla skvělá! Do chvíle, než jsme se potkaly, jsem byla přesvědčená, že se umím představit. Na konzultaci jsem se však dozvěděla, co všechno o sobě musím povědět a k tomu to stihnout za pouhou 1 minutu. Teď to umím! Energické nasazení Gabriely, plno nápadů a profesionální přístup. Tak bych celou konzultaci popsala. Mohu vřele doporučit. Budete se bavit a ještě získáte důležitou dovednost.

Magda Leya
Gábi je profesionálka jak v oblasti networkingu, tak i skvělá moderátorka. Je pohotová, dokáže výborně improvizovat a komplikované situace použít jako zdroj uvolňujícího humoru. Srdcařka, ochotná vždy pomoci. Vřele doporučuji také její workshop Řekni do minuty vše, který výrazně zlepší vaši schopnost sebeprezentace, i když jste přesvědčeni, že to vůbec nepotřebujete.

bottom of page