ŘEKLI O MNĚ

Tereza Špidlenová

Gábi, je milý, komunikativní a empatický člověk, který povýšil networking na vyšší level.

Jiří Němec

Gábi = energie! A tak to má u moderátorky a networkerky být. Práce s ní je velmi produktivní a bez zbytečných zdržoveček. Ze začátku jsem chodil na její networkingové akce, ale postupem času se z nás stali obchodní partneři. Dokonce se nám občas podaří spojit příjemné s užitečným - pracovní konzultaci s procházkou v přírodě.

Josef Smička

Jsem velice spokojen se službou, kterou Gabriela poskytuje lidem. Určitě doporučuji všem využít této možnosti k propojení s dalšími lidmi z různých podnikatelských směrů.

Jakub Janoušek

Měl jsem možnost zúčastnit se odpoledního workshopu: Řekni do minuty vše aneb jak správně dělat networking. Rád bych vyzdvihnul Gabčino zapálení pro danou problematiku! Za šest hodin intenzivní nálože informací jsem měl sice hlavu jako nafukovací balón, ale musel jsem veřejně přiznat, jak velké mám ještě mezery v této oblasti. I kdyby jen proto, že se chcete posunout v oblasti sebeprezentace nebo získat zpětnou vazbu na svůj byznys, mohu tuto přátelskou, upřímnou a obětavou ženu vřele doporučit! A Gábi, především tleskám za 5-ti hvězdičkový catering, který byl v průběhu k dispozici - zkrátka servis se vším všudy!:-)

Kamila Sedláčková

Gábi se vždy pečlivě připravuje na akce, umí pracovat s velkým davem, vymyslí a zorganizuje program na celý den/večer. Doporučuji :-)

Honza Zigáček

S Gabčou jsem měl osobní konzultaci na sociální sítě, kvůli nově vznikajícímu projektu. Jsem hrozně rád, že se mi chvilku věnovala a pomáhá mi následným servisem dolaďovat a vysvětlovat chybky, které furt dělám. Musím říct, že má se mnou velkou trpělivost. Těším se na další sezení a věřím, že mě zase posune o kus dál.

Martin Hošek

Gabriela má unikátní schopnost vnést opravdu do každé komunity, ve které se objeví zcela nový rozměr, protože prostě umí lidi mezi sebou propojovat a pomáhat jim hledat podnikatelské synergie tak, jako opravdu málokdo. Díky tomu za ní stojí fyzicky opravdu tisíce kontaktů, u kterých ale platí pravidlo, že kontakt neznamená v dnešní době pouze telefonní číslo, ale opravdu hodnotný vztah, který Gabriela umí díky svému upřímnému zájmu o lidi budovat napříč obory a povahovými profily lidí. Vedle dlouhotrvajícího přátelství nám spojení na úrovni firemního partnerství s Gabrielou přineslo v byznyse obchody v hodnotě několika milionů korun.

Veronika Hrubá

Gabrielu jsem poznala na podnikatelském klubu Smart Network. Díky ní už vím co je to networking a jak ho mohu využít pro svůj život a podnikání. Je to velmi energická a pracovitá žena. Má velké množství kontaktů a ochotně propojuje lidi. Je to velký profesionál ve svém oboru a člověk s velkým záběrem. Jako moderátorku ji mohu velmi doporučit i jako networkerku, zároveň velmi doporučuji i její podnikatelský klub Smart Network kde jsme členem už druhý rok.

Niky Šindelárová

To, že je Gábi pohotová moderátorka a výjimečná networkerka ví každý, kdo ji zažil. Avšak ráda bych ji vypíchla i jako skvělou inspirativní řečnici v podcastech. Které najdete zde: https://vicnezsezda.cz/podcast/ Ideální na poslech do auta. Budete si přát, ať je červená na semaforech déle :) Doporučuji. Niky

Vendula Marková

Gábi jako moderátorku rozhodně doporučuji a to klidně i do dvojice, protože s ní máte jistotu, že když máte náhodou okno, ona Vás bezpochyby pohotově zastoupí. Nikdo jí určitě nemusel učit, jak se má moderovat, má to v krvi a poradí si s každou situací. Také mě velmi baví její humor, takže na akce s ní se opravdu těším

Markéta Janoutová

Gabču jsem poznala ve Smartu, který moderovala. Zaujala mě svou vtipností, jednoduchostí, pohotovostí a současně dokonalostí. Je to žena na správném místě. Jednoznačně mohu dopručit.

David Vašíček

Měl jsem možnost se účastnit workshopu: Jak říci o sobě vše do minuty a musím říci, že jsem byl mile překvapen, jak mne Gábina provedla a názorně předvedla, že to jde. Doporučuji!!!

Dominik Ženatý

Díky za super moderování akce na našem curlingovém sportovišti. poradila sis se vším skvěle.

Jiří Bréda

Tak jako je strom stromem, tak Gabriela je bytostnou sítí. Je mozkem, který celou svojí podstatou, projevy a myšlením provazuje lidi. Je to dar, který se nedá naučit a okopírovat. Gabriela je bytostnou propojovatelkou lidí a situací. Vím, co říkám, zažil jsem to! Jirka Bréda

Daniel Gavalec

Gábina, dokáže navodit dobrou energii na každé akci a v jakémkoliv kolektivu. Její úsměv a pozitivita dokáže sama od sebe zapojit i ty největší introverty a mrzouty do programu a díky tomu odchází každý z její akce nabitý inspirací a dobrou energií. Dokáže dobře odhadnou lidi a jednat s nimi individuálně podle toho jací jsou. Pokud hledáte zkušeného moderátora, který vaši akci promění na nezapomenutelný zážitek, Gabriela je bezpochyby ten správný člověk.

Václav Krupička

Gábina se narodila a do jejích silných stránek se dostala vlastnost komunikace a spojovat lidi. Říká se, že když člověk objeví svoje silné stránky, měl by je rozvinout do dokonalosti. Gábina je ukázkový příklad toho jak se to dělá správně. Je inspirací pro spoustu lidí jak pracovat sám se sebou. To že dělá svoji práci úplně přirozeně a velmi profesionálně jen dokazuje to, že na sobě velmi tvrdě pracuje a že nenechala svoji silnou stránku jen na té pomyslné startovní čáře. Jsem velmi šťastný, že jsem takového člověka poznal, protože i pro mě je inspirací. Děkuji
Pro ty co hledají networkerku nebo moderátorku, určitě si Gábinu pro vaší akci vezměte, protože její práce bude velmi přirozená. Nebude to umělé a určitě budete velmi spokojeni. Stačí se podívat do těch očí na úvodní stránce profilu. Tam to je vidět.

Kateřina Holubíková

Gábi je networkingový guru, má v hlavě stovky kontaktů na lidi z nejrůznějších oborů a když si chvíli povídáte, napadají ji další možnosti jak vás propojit s lidmi, kteří můžou být prospěšní vám nebo vy jim... ať už jako klienti, dodavatelé nebo třeba noví přátelé. Určitě doporučuji!

Jan Ježek

Gabča je famózní networkerka. Z ostýchavých jednotlivců udělá během hodiny partu kamarádů.

Lída Bártková

Před nedávnem jsem absolvovala workshop Řekni do minuty vše aneb jak dělat správně networking a nikdy by mě nenapadlo, že používáme hodně zbytečných slov, když mluvíme o sobě nebo o své práci. Naučila jsem se mluvit věcně, tak aby to každý pochopil. Také jak důležitý je první dojem a představení se v jedné minutě. Na workshopu jsme dokonce probrali a dostali doporučení, jak by měla správně vypadat vizitka. Jednoznačně doporučuji všem!

Michal Gottvald

Když jsem se poprvé setkal s touto mladou paní, uchvátila mě její energie a zápal z jakým přistupuje ke každému člověku. Je chápavá a otevřená. Pokud jste se sní ještě nesetkali, moc doporučuji. Zanechá ve vás velice příjemný dojem.

Monika Píšek

Gabi je energická a pozitivně naladěná žena, která přesně ví, co chce. Její moderování a vedení akcí jsou dotažena do detailů, na nic nezapomene a vše zásadní nezapomene připomenout. Co se mi líbí obzvlášť, že je zásadová. Vybrat si ji je ten nejlepší nápad, který jste mohli dostat!

Vít Vondál

Chci doporučit Gabču a její kurz Řekni vše do minuty. Velmi jednoduše a srozumitelně jsem se naučil říct co dělám a v čem pomáhám ostatním. Kdo chce se umět prezentovat, tak doporučuji.

Michal Dražil 

Děkuji za skvělé školení Řekni vše do minuty. Pohodová atmosféra, tématicky dobře rozvrhnutý workshop, který mě posunul nejen ve znalosti networkingu, ale především mi ukázal, jak efektivně využívat členství v Podnikatelském klubu Smart Network. Znovu se mi potvrdilo, že Gabča je nejen skvělá moderátorka, ale i lektorka a networkerka s mnohaletými zkušenostmi, které smysluplně předává.

Helena Daníčková
Gábi je jednoduše super, profesionál v oboru a empatický člověk k tomu. Je velkým zážitkem se s ní setkat.

Martina Holoušová
Workshop plný rad, tipů, triků a hlavně zpětné vazby od zkušené networkerky Gabči i ostatních účastníků. Určitě využiju i mimo podnikatelský klub.

Lucie Mahlova
Dnešní workshop s Gabčou mě posunul o veliký krok dále v tom, v čem chci být lepší. Člověk se občas zastaví na nějakém problému a neví jak dál ať zkouší co zkouší. Gabča je fakt dobrá a pomohla mi se skoro neřešitelným problémem. Velmi inspirativní a intenzivní dopoledne. Výsledek stojí za to, moc děkuji!!

Kateřina Jančíková

Gábi je úžasný živel a publikum dokáže vždy nadchnout :-) Měla jsem možnost ji vidět moderovat několik akcí a vždy působila velice přirozeně a skvěle provázela celou akcí. Je jedno, jestli je na akci 20 účastníků nebo 1000... Gábi to baví, velmi ji to naplňuje a je to znát!

Jiří Rohel

Workshop “Řekni do minuty vše” byl instantní koncentrát skvělých tipů a způsobů jak se naučit říct vše podstatné stručně a srozumitelně. Ale ne jen to, taky jak celkově uvažovat o prezentaci vaší firmy či osoby aby jednotlivé střípky vytvořily dokonalý a smysluplný celek! Nechybí praktický trénink. Vřele doporučuji všem!

Šárka Cfl 

Workshop s Gábi , Řekni vše do minuty. Velmi příjemně strávený čas. Pomohla mi najít nový impuls k mému osobnímu i pracovnímu rozvoji. Svou nezkrotnou energií, vtipem posouvá lidi kupředu. Cítím, že jsem se dala tou správnou cestou, když jsem oslovila právě ji. 
Těším se na další setkání a spolupráci s lidmi, kteří jsou podobně naladěni.
Velké díky Gábi

Jakub Cifr 

Řekni vše do minuty od Gábi Mrkvicové je skvělou přípravou na okamžik sebeprezentace. Gábi Vám na Workshopu pomůže s prezentací vaší osobnosti a firmy, pomůže Vám vyspecifikovat požadavky co chcete a co hledáte.

Marek Dostál

Gábi Vám pomůže poznat nové kontakty a určitě pomůže, když budete něco shánět. Je to člověk na svém místě. 


Eva Honková

Gabču jsem poznala již v prvním roce vzniku jejího podnikatelského klubu Smart Network. Stále cítím, že je to takové její již 5-ti leté dítě, o které s láskou pečuje. Měla jsem radost, když letos v době Adventu společně se Žanetkou věnovaly 2 hodiny svého času a přišly dobrovolně podpořit prodej na stánku neziskové organizace Modrá beruška. Nejen, že se převlékly za modré berušky, nasadily si tykadla, ale především také Gabča pozvala své členy, aby v té době přišli a nákupem nás podpořili. Ona má energii na rozdávání a měla jsem docela obavy, aby měli naši dobrovolníci ještě druhý den, co prodávat ;) Jejich prodejní výkon byl prostě pětihvězdičkový. Celkový výtěžek 15 000,- použijeme v roce 2018 na pobyty pro děti s autismem a jejich rodiny u koní na Vysočině, kam jezdíme již třetím rokem. Děkujeme.


Nikola Vlčková

Gabku jsem poznala nedávno na našem VIP workshopu a musím říct, že tak energickou osůbku jsem už dlouho nepotkala. Přestože za námi absolvovala několikahodinovou cestu sněhovou kalamitou doprovázenou dopravní zácpou, do místnosti vtrhla s úsměvem na rtech a plná pozitivní energie, kterou na nás vzápětí přenesla :-DNásledovaly nové informace, impulsy, zkušenosti, nápady, inspirace, zpětná vazba... za toto moc děkuji!!! Gabka je networkerka tělem i duší, člověk se srdcem na správném místě ;-), těším se na další setkání 


Aleš Zeman

Měl jsem tu čest být u zlomových akcí networkerky, moderátorky a organizátorky Gábi Mrkvicové, poznal jí nejen po pracovní, ale i osobní stránce. Za mě srdečná, citlivá, veselá žena, která se umí postavit čelem ke každé výzvě a je i skvělou průvodkyní po Brněnských památkách. Když připravuje cokoli zakousne se do toho jak policejní pes do figuranta a z výsledku je vždy cítit kolik energie do toho dala. Poslední akce na které jsem byl ( 4.narozeniny její firmy Smart ) je v mém srdci navždy zapsaná jako ráno s krásným pohledem na Brno, poledne s narozeninovým dortem, odpoledne s Beach volejbalem a soutěžemi a večer s párty plnou dobrého jídla a pití. Díky Gábi za krásné chvíle strávené ve Tvé blízkosti a těším se zase na další !

Vladimír Lukavský

Letošní rok byl pro mne velmi příznivý. Mnohému jsem se přiučil a poznal jsem spoustu super lidiček, mezi které patří i Gábinka Mrkvicová.
Její skvělé zvládnutí a moderování naší konference Interclean ve mne zanechalo spousty krásných a pozitivních vzpomínek.
Již dnes se těším na další setkání a spolupráci naplněnou upřímným smíchem a radostí.​


Vera Schmid

Profesionální přístup Gabriely Mrkvicové je excelentní nejen jako networkerka, ale i v propojování lidí, získávání nových kontaktů a cenných informací pro mnoho oblastí. Děkujeme za výživný Workshop. Jsi skvělý člověk, Gábi. Je vidět, že tím žiješ a tvá vášeň je nakažlivá :-) Už se těším na příště.

Kateřina Málková
Minulý týden jsem se zúčastnila velmi zajímavého konceptu business snídaně, kterou pořádala společnost Nosreti - networking mezi firmami, které sídlí v jedné kancelářské budově. S nevyčerpatelnou energií Gabriely Mrkvicové v roli moderátorky a školitelky 3 hodiny utekly jako voda. Gábina networkingem doslova žije. Dokáže reagovat na každého, aby byl uslyšen, poskytne zpětnou vazbu, dá doporučení a nenechá nikoho sedět v koutě. Takže každý účastník odejde s pocitem produktivně stráveného času a několika užitečnými kontakty.

Vanda Pálková

Odpoledne strávené s touhle krásnou mladou úspěšnou ženou fakt stálo za to...dozvěděla jsem se spoustu nových věcí a užitečných informaci nejen o tom jak o sobě vymáčknout co nejvíc do minuty...:) jestli při téhle spolupráci se ze mě nestane úspěšný podnikatel tak už asi nikdy...:) těším se na další setkávání s Gábi i Smart network.

 

Jarka Fraňková

Odpoledne strávené s touhle krásnou mladou úspěšnou ženou fakt stálo za to...dozvěděla jsem se spoustu nových věcí a užitečných informaci nejen o tom jak o sobě vymáčknout co nejvíc do minuty...:) jestli při téhle spolupráci se ze mě nestane úspěšný podnikatel tak už asi nikdy...:) těším se na další setkávání s Gábi i Smart network.


Jiří Šedek

Super moderátorka! Odporúčam!!!

Chci paní Gabriele poděkovat za skvělé akce, kterých jsem měl možnost se zúčastnit. Dokáže udržet pozornost publika, neustále srší humorem a skvělou náladou. Pro mě je Gabriela Mrkvicová jasná volba pro firemní akce a události, které se mají účastníkům vrýt do paměti. Chcete li i vy zvednout úroveň svých eventů a zažít opravdový networking - bookujte Gábi M. S pozdravem Jiří Šedek

 

Jana Baková Zabáková

Super moderátorka! Odporúčam!!!

 

Martin Másilko

Díky moc za uskutečnění akce. Gabča nám udělala perfektní atmosféru a vše perfektně moderovala. Byla sranda a velmi pomohla s organizací. Gabčo - díky moc." Martin Másilko, Socionika.

 

Renata Bařinová

Gabča je moje sestřenice, takže se známe dlouho. Když jsem ji oslovila, zda-li by nám nemoderovala (podotýkám, že bez honoráře) Dětský den v naší malé vesničce Omice, byla jsem velice ráda, že moji nabídku přijala.

Člověka můžete znát celý život, ale jak se chová v práci, to vlastně nevíte … Potěšilo mě, že jsem se v Gabči nezmýlila a její moderování bylo perfektní - spontánní, nápadité, velice rychle se zorientovala v novém prostředí a byla tam, kde ji bylo potřeba. Gabči, jen tak dál! Fandím ti!

 

Hana Valíčková

"Řekni to do minuty" Vám všem, kteří chcete zapracovat na svých prezentačních dovednostech mohu vřele doporučit.

Gabča je skvělá networkerka, nakazí Vás svojí bezprostředností a optimismem. Poradí, pomůže, tam kde je třeba ! Svoji práci dělá srdcem a skvěle.

Díky Gábi :-)

 

Aleš Zeman

Šikovná a energická, věčně usměvavá. Gábi je živel, který na každé akci zajistí, že se potkají a seznámí ti správní lidé!

 

Ivana Sekeráková

Znám Gábi od léta 2017. Za 20 let co se pohybuji v obchodě je první, kdo s neuveřitelnou lehkostí propojuje lidi, vytváří v nich pocit, že je to tak samozřejmé a jednoduché.

Září když povídá, prezentuje, nebo jen tak něco oznamuje.

Je uvěřitelná. Na každém setkání jsem se nejen něco dozvěděla, ale také skvěle bavila a smála.

Rozumí tomu co dělá a je ochotna to i sdílet.

Její workshop ŘEKNI TO DO MINUTY... co říci. Top. Určitě se přihlaste. To musíte prostě zažít.

Děkuji za možnost být členem tvého Smart klubu.

Skvělá příležitost poznat zajímavé lidi.

 

Veronika Svatošová

Gabriela Mrkvicová je úžasný člověk, který dokáže propojit lidi, získat nové kontakty, navázat nová přátelství a nabídnout pomoc i ve zdánlivě nečekaných situacích. Velmi mi například nedávno pomohla v momentě, kdy jsem utopila svůj telefon a ochotně se mi nabídla, že mi zapůjčí svůj. Doporučila mi kontakt na MobilMax, člena Smart Network, který mi poradil s technickým řešením tohoto problému. Můj zdánlivě zoufalý problém byl díky přátelství a otevřenému přístupu Gabriely Mrkvicové okamžitě vyřešen. Prohloubení přátelství, pomoc a nové kontakty - i to jsou služby této kvalitní networkerky.

Václav Svoboda

Gabča je neuvěřitelně energický člověk! Dbá na dodržování pravidel, dokáže řešit věci za pochodu a jedná vždy přímo. Skvěle také propojuje lidi, a to jak profesionálně, tak i na akcích, kde opravdu žádný introvert nesedí sám v koutě. Doporučuji zažít! ;-) A tobě Gabčo moc děkuji, za vše co jsme zatím prožili! :-)

Danuše Vítková

Jestli někdo ví vše o networkingu, tak je to Gábi. Její worshop Řekni vše do minuty mě naučil spoustu vychytávek jak se rychle a účinně představit. Akce, které moderuje mají švih a přitom přátelskou atmosféru. Gabriela má určitě tah na branku.

Lenka Šmidová

Zažila jsem setkání podnikatelů v různých klubech. Na smart network se mi líbí organizace, skvělé vedení Gábinou a Lídou, dodržování časového plánu, počet účastníků. Z obou dam proudí energie, je vidět, že je tahle aktivita baví a tu energii předávají všem ostatním.

Petr Mika

U Gabči jsem byl na workshopu "Řekni do minuty vše" a dostal jsem víc než jsem očekával. Mimo jiné jsem lépe jsem pochopil své nedostatky v mluveném i neverbálním projevu, pomohla mi pochopit jak přitáhnout a udržet pozornost posluchačů, prezentovat se zevnějšku a především - jak se prodat. Setkání pro mě znamenalo velkou úsporu času a výzvu k tomu být nejen lepším řečníkem. Děkuji za to!

Renata Křivá

Pondělní workshop Řekni vše do minuty s Gábi byl fakt hustýýýý. Zpětná vazba od všech účastníků mě úžasně pomohla zjednodušit myšlenky v hlavě. Díky. Vše použitelné v běžném životě !!!!!

David Tručka

Myslím, že nikdo neumí prolomit ledy při společenské akci a vtáhnout všechny účastníky do dění okolo, tak jako stále usměvavá Gábi.

Daniel Slavík

2017 jsem byl na konferenci, kterou uváděla Gábi, a byla to pecka. Gábi umí hezky rozproudit atmosféru. Je vtipná, a je sama sebou. Nejvíce se mi líbilo, když řekla před obědem " Ti, kteří se znají, tak nebudou sedět spolu " poznal jsme pár lidí, a za to jí děkuji.

Mona Lank

Gabča je skvělá. Není pro ní zcela nic problémem, vše zvládne s grácií vyřešit. Gabči, srdečně Ti děkuji za pohotovou pomoc při odcizení kola. Díky Tobě jsem měla možnost pořídit jiné během odpoledne. Máš to u mne!

Pepek Klidný

Profesionálka ve svém oboru! Pokud máte problém v komunikaci s lidmi, navazování nových vztahů nebo prezentaci své osoby, tak Vám Gábi určitě pomůže. :) Absolvoval jsem workshop "Řekni do minuty vše!" a musím říct, že to mělo pro můj profesní růst obrovský přínos.

Jan Mareš

Gábi dělá networking naplno a srdcem, je v tom strašně přirozená. Současně je ale také velký profesionál, stále přemýšlí o sobě a své práci, jak věci zlepšit, aby lépe fungovaly pro klienty. Navíc networking s Gabčou je vedle příležitosti poznat zajímavé lidi i zábava, alespoň pro mne a nejspíš i lidi, co se na networking s Gabčou pravidelně vracejí. To je podle mne unikátní kombinace. Jsem moc rád, že jsem Gabču poznal, je to inspirativní a fajn člověk. Děkuju, Gábi.

Eliška Nováková

Gabča je neuvěřitelně energická bytost, která mě neskutečně nabíjí a lidí okolo též :). Pokud jdete na její akci, věřte, že budete odcházet se spoustou nadšení a elánu něco ve svém životě změnit, získat nový kontakt či inspirovat se dobrou radou!

Zuzana Černá

K perfektnímu moderování potřebujete energii, empatii, inteligenci, pohotovost a něco navíc. Kromě již zmíněného bych vyzdvihla prave to “něco navíc” - protože to u Gabči najdete. Doporučuji ji jako networkerku i moderátorku.

Marie Mičková

Gábi doporučuji, čas strávený s ní je velmi příjemný, dozvěděla jsem se nové věci a tipy a především mě propojila na spoustu zajímavých lidí. Těším se na dlouhodobou spolupráci.

Libor Klapeč

Absolutni profesionálka .... vřele doporučuji :-)

Filip Řezníček

Gábi umí hrozně silně předávat energii a elán! Pokud potřebujete probudit znuděné diváky, pusťte ji ke slovu a jen sledujte.

Lukáš Müller

Občas mi hlava nebere, kde Gabi bere všechen ten elán a entuziasmus. Nedovedu si ale představit lepší práci, kterou by mohla dělat - je to maximální profesionálka, která dokáže nadchnout a rozmluvit každého :).

Iveta Damborská

Nadšená dáma plná elánu, která ví, co dělá a dělá to dobře. 

Kateřina Sedláčková

Účastnila jsem se workshopu „Řekni do minuty vše!“ a jsem za to hrozně ráda. Těch 5,5 hodin uteklo jako voda a bylo nabitých užitečnými informacemi a radami. Gabča je profesionálka a posune vaše podnikání dál. Všem vřele doporučuji!

Radek Šimčík

Sem tam navštívím různé networkovací akce. živelnost Gabi :-) mě tak vtáhla, že jsem se stal členem Smart Network. A hned se zúčastnil workshopu, co Gábi pořádala. A to jak se představit do jedné minuty. Velmi praktický a velmi hodnotný workshop s osobním přístupem, který mi hodně dal. Rozhodně všem doporučuji.

Radka Lusková

Účastnila jsem se se kurzu Řekni do minuty vše. Trochu jsem věděla do čeho jdu. Gabrielu znám z moderování setkání podnikatelů v Praze. Účast na kurzu předčila mé očekávání. Nejen, že nás tam byla malá hrstka a to doslova pět a půl, takže individuální výuka byla zaručena. Ale hlavně jsme dostali doslova brain wash, jak má taková elevator speech vypadat, aby byla pro posluchače záživná, zajímavá a úderná. Dozvěděla jsem se mnoho nového a moc mi bylo líto, že kurz již končí a trval "jen" čtyři hodiny. Hned od začátku nás Gabriela brala jako sobě rovné. Nedovolila, aby vznikl vztah, já jsem tady ta chytřejší a vy jenom mlčte a poslouchejte jak se to dělá. (Jak se mi někdy na jiných kurzech stávalo.) Vzájemně jsme si dávali zpětnou vazbu a velmi živě komunikovali všechny návrhy. Kurz se vinul v příjemné, domácí atmosféře. Nestihli jsme prezentování naší vypilované elevator speech. Nicméně Gabriela hned našla řešení: "Všichni mi pošlete nahranou vaši řeč a já vám zavolám a poskytnu zpětnou vazbu." A tak se taky stalo. Poslala jsem Gabriele svou řeč hned druhý den a prakticky okamžitě jsem dostala zpětnou vazbu. Jestli se chcete naučit, jak úderně, věcně a hlavně zajímavě říkat o sobě to nejdůležitější v jedné minutě, doporučuji kurz Řekni do minuty vše.

Lucie Jakubčíková

Gabriela je skvělá networkerka úžasná doporučuji na firemní akce. Využila jsem také konzultaci nad social. sítěmi. Úžasně zasvětila.

Pavlína Ondráčková

S Gabčou jsem měla tu čest potkat se na networkingové online akci a i na soukromé schůzce. Líbila se mi její přímost, otevřenost a zvídavost. Má výborný rozhled a je vidět, že svoji práci dělá s nadšením. Vřele doporučuji.

Sergej Pavljuk

Gabča je plná energie. Super profesionální a přitom lidská. Propojování lidí a generování výsledků dělá tak lehce a hravě, že žasneš. Je radost s ní spolupracovat - Gabi, děkuji!

Nika Lárová

S Gábi jsme kolegyně a máme to hezky rozděleno, ona moderuje pro dospělé a já tvořím zábavu pro děti. Je na ni 100% spolehnutí a vždy mě podpoří nejen v pracovním, ale i v soukromém životě. Jako networkerka, zvládne oslovit i lidi, kteří jsou zamračení a pomocí jejího skvělého talentu - díky komunikaci, je rozpovídá. Opravdu se nám to stalo na jedné akci, kdy rozpovídala nudícího se, lehce zamračeného pána a nakonec akci dohodila mě, protože pán potřeboval soukromou dětskou oslavu. Velmi doporučuji spolupráci s Gábi - vše dokáže zajistit díky své databázi kontaktů. Mimo to, že pohotově a vtipně reaguje z pódia, vždy se vyladí do barev vaší firmy (nehty, šaty, doplňky) a zeptá se vás předem na otázky, které by vás ani nenapadly řešit. Díky jejím nápadům bude mít vaše akce vždy něco navíc. Doporučuji. :-) 

Veronika Večeřová

Díky 1 hodinové online konzultaci jsem získala přesný obraz toho, jak představit své podnikání Soukromého hygienika jasně a výstižně svému okolí a potencionálním klientům. Děkuji moc a vřele doporučuji.

Hukáš Lach

Gábina je profesionál! Těžko ji vystihnout lepším termínem. Nedávno jsem byl na online networkingu, který moderovala. Připojilo se 17 účastníků, což pro moderátora není vůbec jednoduché uhlídat tak, aby si každý jednotlivě odnesl ty správné kontakty, propojení, informace a neměl v tom všem guláš. Byl to můj první networking a byl to skvěle využitý čas, ze kterého budu ještě dlouho čerpat kontakty, nápady a energii do další práce. Díky moc!!!

Caricature Sylvie

Velká pochvala Gabriele za moderování při Curlingu v Brně 29.2.. Oživila svoji pozitivní energii celý areál.

Jan Vrbka

Zažil jsem skvělý vzdělávací Workshop - řekni to do minuty.
Zjistil jsem a naučil se věci, které mi pomůžou při mé prezentaci na networkových akcích. Děkuji mnohokrát.

Jiří Němec

Gábi Mrkvicová je jedním slovem profesionálka! Její práce ji baví a to je vidět na výsledcích jejího moderování a networkování. Jsem moc rád, že jsme se potkali a chtěl bych moc poděkovat za dosavadní spolupráci. A těším se na tu budoucí!

Jaroslav Kokorud'a

Zúčastnil jsem se workshopu Řekni do minuty u Gábi a doporučuji všem lidem, kteří chtějí zvednout úspěšnost v networkingu. Díky workshopu zvládám líp představení v jedné minutě a tím získávám větší pozornost přítomných. Z networkingové akce odcházím s domluvenými termíny schůzek.

 

Hanka Novotná Kauerová

Skvělé rady, které Vás ve Vašem podnikání posunou na vyšší level. Gábina je expertka a to co učí má má osobně vyzkoušeno a převedeno do dokonalosti. Rozhodně doporučuji.

Eva Vavřínová

Gabča je pohotová, vtipná, srdečná a hlavně svá. Dokáže navodit skvělou atmosféru, kde se člověk lehce uvolní a cítí se "jako doma"

Tomáš Liszka

Gabriela je přirozeně velmi energická a dokáže úspěšně komunikovat naprosto s každým. :) Zažil jsem ji při moderování networkingového večera a rád její služby doporučím dál.

Tomáš Černý

Gabča je skvělá networkerka - spojila mě velmi rychle s tím správným člověkem. Děkuji!

Zdeněk Čížek

Velmi doporučuji spolupráci s Gabrielou Mrkvicovou. Je to mladá a energická žena, která dokáže každou akci svojí energií a přístupem vyšperkovat na výjimečnou a skvělou událost. Její snaha spojovat lidi a rozvíjet jejich podnikání je opravdovou hodnotou, která by neměla nikde chybět.
Zdeněk Čížek, finanční specialista.

Marcel Janák

Spoluprácu určite vrelo odporúčam. Je to profesionálka, človek s neskutočnou energiou a s kontaktami naprieč celým spektrom oborov. Určite odporúčam navštíviť akcie jej networkingového klubu Smart Network, kde zažijete super atmosféru ale hlavne získate kopec nových kontaktov na zaujímavých ľudí.

Natálie Hynková

Gabča je výborná a velmi výřečná moderátorka - na jejích akcích se nenudím. Kdo nezažije Gabrielu jako moderátorku ten neví co je zábava na akcí. Skutečně živý a humorný styl zábavy.

David Lípa

Jsem na samotném začátku spolupráce s Gábi a už nyní jsem velmi spokojený. Nejen, že dodává velkou dávku inspirace, ale to hlavní je, že se lidem věnuje na 120% viz včerejší workshop :), za mě velké děkuji!

Tomáš Nutil

Gabi je skvělá moderátorka, která umí prezentovat a zároveň velmi uvolněněně a spontáně komunikovat s účastníky. Hosté kteří přicházejí poprvé na networking s nervozitou se v její přítomnosti rychle uvolní. Vřele doporzčuji spolupráci s Gabi!

 

Honza Straka

Zúčastnil jsem se workshopu Řekni do minuty vše s paní Gabrielou a jedním slovem....TOP! Určitě doporučuji všem vyzkoušet. Je za přijatelnou cenu pro každého a hodnoty, které si z něj odnesete jsou daleko vyšší. Na semináři jsem se dozvěděl to, co dělám špatně a získal zpětnou vazbu a to na férovku a bez servítek od všech ostatních. Seminář mi dal mnohem víc, než jsem od něj očekávál.

Jakub Kohoutek
Gábi nám odmoderovala celodenní zábavnou akci pro firmy, výtěžek celé akce putuje na dobročinn účely. Celý den byla úžasná a byla neuvěřitelně připravená a měla trefné připomínky a vtipné okénka. Moc si vážím toho, že celý honorář věnovala na dobrou věc.

Klára Hájková 

Gabriela moderovala v březnu 2018 nadační psí akci HAPPY DOG SHOW a tímto jí opravdu moc děkujeme.:) Gábina zná jen pár plemen, o výstavách a psích sportech toho moc nevěděla, ale neměla problém se okamžitě ve všem orientovat (nastudovat si veškeré materiály) a i přes to, že není z oboru kynologie, moderování celého dne zvládla na výbornou. Je to velmi pozitivní, vtipný, profesionální a komunikativní člověk. Její moderování nechválím jen já, ale i mnoho účastníků, kteří byli moc rádi, že tam s námi Gábina celý den je a dokáže zvednout v nepříznivém počasí náladu. Určitě všem Gábinu jako moderátorku doporučujeme. Nikdo nebude litovat

Hana Svobodová

Mohu jen potvrdit hodnocení níže. Gabča moderovala naprosto úžasně náš benefiční badmintonový turnaj. Sama si aktivně vyhledala pravidla badmintonu, během turnaje byla velmi aktivní, kontaktovala hráče a firmy. Po turnaji přinášela návrhy, co se dá ještě udělat pro propagaci organizace. Velice předčila mé očekávání, mohu všem jen doporučit!!!

Michaela Knytlová
Paní Gabriela Mrkvicová moderovala náš benefiční badmintonový turnaj a jsme ze spolupráce s ní nadšení. Byla sama aktivní, vyhledávala zajímavosti o hráčích a partnerech, a vkládala je do scénáře jako zajímavé perličky. I když byla trochu nachlazená, nedala to na sobě znát a rozdávala úsměvy a šířila kolem sebe velmi dobrou atmosféru. Jsme jí za profesionální odmoderování pro nás tak důležité akce velmi vděční. Moc rádi se na ní opět obrátíme a můžeme jí jen doporučit.

Oldřich Janda
Chcete na sobě a svém byznysu zapracovat a posunout svoji sebeprezentaci na opravdu profesionální úroveň? Tak na "Řekni do minuty vše" nesmíte chybět. Přínosné - děkuji!

Markéta Tichavská
Doporučuji. Akční setkání ktere obohati váš život :)

Jana Grossmanova

Řekni vše do minuty s Gábi je nejlepší investice do vašeho podnikání, do vašeho osobního brandu, do vaší firmy. Workshop vám pomůže vybalancovat vše podstatné o tom, čemu se věnujete, jací vlastně jste, jaký je váš talent a také se naučíte přesně specifikovat a sdělit, co/ koho případně hledáte. Gábi mi skvěle pomohla s tím, jak uchopit a prezentovat moji aktuální práci, na co se zaměřit, na co si dát pozor, jak vyladit vizitky a celkový dojem. Příjemně a efektivně strávený čas, nepromarnili jsme jedinou minutu. Gabča je profík a člověk na svém místě. Díky moc!


Kateřina Fišerová

Gabču jsme pozvali jako networkerku na VIP den pro naše top zákazníky na základě doporučení. Dorazila i přes vykloubený kotník a na jejím zapálení pro věc nebyla tato fyzická indispozice vůbec poznat. Díky zájmu o každého z hostů nikdo nebyl sám. Přirozeným způsobem zapadla, udržovala zábavu a dokonale podporovala hosty, kteří se na začátku neznali a měli tak trošku ostych, aby se jednoduše uvolnili a dokázali si z nabízeného programu odnést co nejvíce. Spolupráci s Gabrielou rozhodně doporučuji. Je skvělá a jsem vděčná, že můžeme jejích služeb a služeb Smartnetworku využívat. Je to radost spolu-pracovat.


Jakub Křehla

Gábi je skvělej pozitivní člověk, který vaší akci posune o level výše a dodá jí kvalitní vtip a drive. Je kdykoliv otevřená člověku pomoci, ať už v osobních či profesních záležitostech a kdykoliv se na ní můžete spolehnout! :-) Však vyzkoušejte na vlastní kůži při akcích Smart-networku nebo jejích moderovaných akcích, určitě nebudete litovat.


Páfl Novotný 

Když už se rok s rokem láme, Gabče 5hvězdiček dáme. Jelikož je to dívka skvělá, která vždy skvělou atmosféru dělá, políbená je od anděla. Na každou akci ji vřele zvěte, zklamaní nikdy nebudete. Je totiž plná elánu, celý den a hlavně po ránu ( tím chci upozornit na bussines snídaně, které úžasně vede ) 😊

Jakub Cifr

Řekni vše do minuty od Gábi Mrkvicové je skvělou přípravou na okamžik sebeprezentace. Gábi Vám na Workshopu pomůže s prezentací vaší osobnosti a firmy, pomůže Vám vyspecifikovat požadavky co chcete a co hledáte.


Gabi Lioneska Uhrová

Gabča je super pozitivně naladěný človíček s velkým srdcem, přátelská, komunikativní, otevřená všem lidem. Jsem moc ráda, že mám čest ji znát.
Kromě toho mi vysvětlila, jak funguje networking a prošla jsem školením co o sobě říci v jedné minutě. Mohu všem doporučit.

 

Jarka Frankova

Odpoledne strávené s touhle krásnou mladou úspěšnou ženou fakt stálo za to... dozvěděla jsem se spoustu nových věcí a užitečných informaci nejen o tom jak o sobě vymáčknout co nejvíc do minuty... jestli při téhle spolupráci se ze mě nestane úspěšný podnikatel tak už asi nikdy... těším se na další setkávání s Gábi i Smart network
 

Denisa Dudova
Gábi jsem viděla poprvé moderovat předevčírem na jejím podnikatelském klubu Smart Network v Brně. Líbilo se mi její zapálení pro věc. Pohotová, veselá, vtipná a dokáže navést příjemnou atmosféru celé akce. Bylo to moc fajn setkání, děkuji moc za něj.

Marcela Vašinová

Gabriela Mrkvicová, velmi pozitivní žena, která umí nejen svou energii předat ostatním. Velmi děkuji za cenné informace, rady, které využiji v práci i osobním životě. Pochopila jsem, že i z negativního pracovního dne, si lze odnést pozitivní zkušenost. Děkuji Andrea Papadopulosová za doporučení a doporučují ostatním.

Filip Šiška

Šikovná a energická, věčně usměvavá. Gábi je živel, který na každé akci zajistí, že se potkají a seznámí ti správní lidé!

 

Ivan Tichý

Gábi by dokázala udělat událost roku i z každoročního setkání místních pěstitelů kaktusů. Klobouk dolů, Gábi umí. Moc se těším na spolupráci.

 

Jaroslav Preclík

Dnešní workshop "Řekni do minuty vše!" byl parádní. Velmi příjemné povídání a spousta podmětů, jak vylepšit představení naší firmy. Vřele doporučuji všem, kteří ještě nezkusili.

 

Marek Kovář

Pro networking neznám nikoho lepšího.

 

Iva Smolíková

Máte někdy pocit, že potřebujete kafe a energeťák, abyste neodpadli únavou? Já byla přesně v tomhle stavu při prvním setkání s Gabčou. Během pár vteřin jsem seděla s otevřenou pusou, získala moji plnou pozornost a rozproudila krev v žilách. Je jako vítr, plná energie a nadšení, neumím si představit, že se najde někdo, koho nedokáže vtáhnout do hry. Její projev mě opravdu dostal a rozhodně patří mezi ty lidi, na které dlouho nezapomenu, i když se s nimi hned znovu nepotkám osobně.

 

Andrea Marešová

Gábinka je a bude "mojí srdeční záležitostí". Potkaly jsme se v Poděbradech,které jsou na srdce. Umožnila mi jedinečně prožít svůj svatební den,díky svým koordinačním schopnostem. Dnes už je to 10 let od svatby a troufám si říct,že ani netušila,jaký raketový start uskuteční. Má na sebe vysoké nároky,ale ty ji ženou dál. Je víc než dobrá,v tom,co dělá. Mám ji moc ráda. Děkuji,že jsi...

 

Zuzana Bumbálková

Doporučuji paní Mrkvicovou především jako moderátorku různých akcí, velmi oceňuji její bezprostřednost a mnohaleté zkušenosti s vystupováním na veřejnosti, kde se cítí jako ryba

ve vodě..

 

Martin Srníček

Byl jsem na business večeru v Praze, který Gábi moderovala a zvládla to na jedničku :) Sršela energií, vystupovala profesionálně, dokázala propojit lidi a předat skvělá doporučení. Pokud hledáte networkerku nebo moderátorku na akci, mohu vřele doporučit. Lots of success! Martin

Roman Břoušek

Dneska dojela Gábi udělat mystery shopping k nám do Prádelny a čistírny Manela ve Vyškově.

Bylo to podobné jako když Pohlreich řádí

v restauraci :) Díky ní jsme dostali spoustu inspirace, konkrétních tipů na zlepšení a rozvoj firmy. Po této návštěvě jsme si uvědomili, že i maličkosti můžou udělat udělat velké věci. Touto cestou ji děkujeme

a jsme moc rádi za to, že jsme měli tu možnost poznat tak skvělého člověka jako je Gábi.

 

Lada Hajzlerová

Pokud potřebujete propojit a seznámit lidi na vaší akci, tak Gábi je nejlepší varianta. Networking je

pro mnoho osob nemyslitelný, hlavně pro introverty, kteří neradi mluví s cizími lidmi. Gábi seznámí kohokoliv a ještě u toho bude mít několik nápadů,

co by mohli společně vymyslet. Někdy mám pocit,

že se s touto vlastností spojovat lidi narodila. Určitě doporučuji na jakoukoliv akci.

 

Barbora Klang

Žena, od které se nebudete chtít odtrhnout. Plná inspirace, zkušeností, dobrých rad, jak povýšit Vaše podnikání a zpropagovat Vaše projekty. Na seminář "Řekni do minuty" to sršelo energií a pomohlo

mi to zformulovat můj záměr do proslovu. Dostala jsem užitečnou upřímnou zpětnou vazbu. Kdo Vám to dneska dá? Děkuji, Gabrielko a těším se zase!

Dagmar Kožinová

Gábi, doporučuji, neuvěřitelná energie a člověk, který skutečně propojuje.

Amálie Gližová

Váš business x zpětná vazba? Tato krásná usměvavá dáma je zde pro vás, aby vám nejen poradila, ale dá i tipy a mentoring, který vás posune tím správným směrem. Gábi, děkuji, že jsi.

Michal Janáček

Gábi je super moderátorka, je profík a vždy dokáže udržet skvělou atmosféru.

Tomáš Kondr

Co je úkolem networkerky a moderátorky... bavit, spojovat, informovat? Sám přesně nevím. Jedním jsem si ale jistý. Gábi ví přesně co dělat a všechny její akce jsem si náramně užil.

Tomáš Mejzlík

I přes počáteční nervozitu, která byla mimochodem zbytečná, musím hodnotit setkání na akci Smart Networku jako skvělou. Účastní se lidé, kteří tam být chtějí a podle toho vypadá atmosféra, která je umocněná osobou netwokerky a majitelky firmy Gabriely Mrkvicové. Je úžasná.!!!!!

Lukáš Macálka

Měl jsem tu úžasnou možnost zúčastnit se workshopu "Řekni do minuty vše!". Jednalo se o neopakovatelný zážitek plný tipů, triků a rad, jak zaujmout a říct vše co potřebuji během krátké chvíle.
Jakožto zmatečnému řečníkovi, který často plácá páté přes deváté, mi tento workshop ukázal principy jak věci poskládat za sebe, aby dávaly smysl. Vynikající návod jak vytěžit networking na maximum.
Děkuji

Kateřina Kohoutová

Paní Mrkvicová moderovala akci naší firmy ČKD Blansko Holding, a.s., která nesla název " Den ČKD" a chceme jí tímto poděkovat za 100% výkon. Byla perfektně připravená, v případě potřeby jí nedělalo jakýkoliv problém improvizovat a dokázala si získat pozornost návštěvníků akce. Děkujeme za profesionální přístup.

Veronika Štefková

Gabča je skvělá, svou energií a zápalem dokáže vykouzlit pozitivní energii,kterou šíří všude okolo. Prezentuje s velkou lehkostí a vždy je perfektně připravena. Dokáže pružně reagovat na změny. Ve své práci je výborná.

Kristýna Šudomová

Skvělá moderátorka plná vtipu, elánu a nekonečné energie :)

Nika Tulisova

Gabi je neskutočne energický, optimistický človek s obrovskou dávkou skúseností a informácii. Je to zážitok ju počúvať. Ľudí si dokáže získať behom minuty.

Cecilie Nagy

Gabi je maximální profesionálka, podporovatelka a zároveň barevný a veselý člověk. Moc dobře se mi s ní pracovalo a stále pracuje. Díky moc Gábi!

Tomáš Kroupa

Gabriela je velmi okouzlující a energická osoba, se zářivým úsměvem, rozzáří každou společnost.

Tomáš Řezníček

Gabi touto praci žije a baví ji to. Za svou kariéru zná hodně lidí a dokáže vás propojit s lidmi a navíc najít společný zaměr schůzky.

Renata Filipová

Jednoznačně Gabi doporučuji. Je profesionální, pohotová, dokáže lidi velmi efektivně a bez otálení propojovat. Její moderování má spád a dynamiku, ještě jsem se s ní nikdy nenudila.

Michaela Dočekalová

Gábi je neuvěřitelně pozitivní a energický člověk, který rozhodně ví, co dělá :) Jako networkerku a moderátorku jsem ji zažila na několika akcích a musím říct, že je to jeden z nejprofesionálnějších lidí, co znám :) Pokud kdokoliv poptává tyto služby, které Gábi nabízí, tak tady jste rozhodně správně!

Beáta Nevědělová

Gabča je profesionálka každým coulem. Díky ní se na akci cítím vždy komfortně a příjemně.

Jana Jordánová

Gábi je nejen úžasná moderátorka a networkerka, ale hlavně jedinečná žena! Člověk na správném místě. Její kurz Řekni do minuty vše, mne posunul nesmírně vpřed a to nejen v pracovní rovině. Jsem vděčná, že tuto nesmírně energickou bytost znám.

Tomáš Čihák

Gabriela mi moc pomohla a moc si toho vážím:) takže Gábi děkuji a všem ostatním- DOPORUČUJI!

Ivana Štěrbová

Gabrielu Mrkvicovou jsem zažila "v akci" zatím jen jednou a musím říci, že jsem nadšená. Autentický projev, přirozenost, pohotovost, skvělá atmosféra.... to jsou hlavní hesla. Cítila jsem se od počátku skvěle a nebála se vyjádřit otevřeně svůj postoj. Velmi doporučuji. A osobně se těším zase na příště :)

Veronika Tichá

Jako osobní trenérka fitness, jsem po otevření vlastního privátního pohybového studia musela pochopit, jak být zároveň i podnikatelka a obchodnice. Kdybych potkala Gabrielu a networking o pár let dříve, ušetřila bych si společně s partnerem spoustu práce, peněz a i hádek:), než když jsme si to zkoušeli vše dělat po svém. Gábin workshop “Řekni do minuty vše” nám pomohl pojmenovat jednoduše a přesně naše podnikání a naši jedinečnost a talenty. Protože můžete udělat miliony kroků, ale když neznáte výchozí stav a kam míříte, tak budete pořád chodit v kruhu. Díky Gábi!