top of page

Trapná nebyla a jako networkerka také zazářila!

Překvapující titulek? Naopak! Odpovídá duchu celé stand up show i toho, co bylo u jejího vzniku. Pátek 1.3.2024 se všem návštěvníkům brněnského Noem Arch Design Hotelu vepíše do paměti jako večer, kdy Mrkvička šla se “šlupkou” na trh a zbořila u toho jak limity své komfortní zóny, tak bránici 88 hostů. “Když budu trapná komička, vždy budu skvělá networkerka.”, uvedla Gábi Mrkvička svou první stand up show a pak téměř dvě hodiny bavila obecenstvo svými veselými historkami, bizarními zážitky, nečekanými reakcemi i hlubokými myšlenkami. 

Začalo to jako hec, vtipná výzva od přátel, no vyklubalo se z toho něco nevídaného. Networkerka Gábi se opřela o svou nadlidskou schopnost pohotové a přirozeně vtipné reakce a spojila ji se svou láskou k networkingu. Voilà, program od 18 h do 21 h, na který se z kapacitních důvodů nedostali všichni, kdo chtěli. Naštěstí pro ně nezůstane Gábi u debutového stand upu a už teď plánuje další.Večer byl provoněn výborným občerstvením a probarven oranžovými mrkvemi. Pozor, nebavíme se tu jen o trefné “merch” dekoraci! Nechyběla mrkev na různé způsoby - své by mohli vyprávět VIP hosté, kteří v průběhu show ochutnali mimo jiné i mrkvový fresh či mrkvový sorbet. Každý z nich si odnesl kromě nezapomenutelného zážitku i různé mrkvičkové dárečky, včetně obligátního svazku čerstvé mrkve. 
Gábi za celý tento úchvatný večer plný smíchu i zamyšlení sklidila od hostů dlouhý potlesk vestoje. Oboustranná radost a nadšení zaplnily celý sál, díky čemuž následovný networking probíhal v příjemné přátelské atmosféře. Není divu, že pro networkerku & moderátorku Gabrielu Mrkvicovou tak vznikl nový žádaný produkt, na který se my všichni už nedočkavě těšíme.
0 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page