top of page

Tahle žena ví, jak zajistit podnikatelům úspěch

Networkerka Gabriela Mrkvicová se podělila o své zkušenosti z podnikatelského světa.Rada od kolegy, kontakt na spolupracovníka nebo jen chybějící inspirace. Zkušenosti, za které by někdy dal hrnec zlata snad každý majitel firmy a živnostník. Potká to začátečníka i pokročilého. To moc dobře ví i Gabriela Mrkvicová, zakladatelka podnikatelského klubu Smart Network, která jim s tím pomáhá. Gábi, jsem podnikatelka. Proč by mě měl Smart Network zajímat? Networking v pojetí našeho klubu už není jen o propojování lidí, kteří si mohou být něčím prospěšní. Začínali jsme s businessovými rány. Na snídani se sejde kolem 20 lidí z různých oborů, vyměňují si názory, zkušenosti, kontakty. Později jsme přidali i obědy a večery. Jak probíhají, zjistíte zde. Naši členové si mohou zajít i na společenské a sportovní akce nebo vzdělávací semináře a workshopy. Příležitostí na propojení i seberozvoj jim dáváme co nejvíce.
Networkerka Gabriela Mrkvicová se podělila o své zkušenosti z podnikatelského světa.


Rada od kolegy, kontakt na spolupracovníka nebo jen chybějící inspirace. Zkušenosti, za které by někdy dal hrnec zlata snad každý majitel firmy a živnostník. Potká to začátečníka i pokročilého. To moc dobře ví i Gabriela Mrkvicová, zakladatelka podnikatelského klubu Smart Network, která jim s tím pomáhá. Gábi, jsem podnikatelka. Proč by mě měl Smart Network zajímat? Networking v pojetí našeho klubu už není jen o propojování lidí, kteří si mohou být něčím prospěšní. Začínali jsme s businessovými rány. Na snídani se sejde kolem 20 lidí z různých oborů, vyměňují si názory, zkušenosti, kontakty. Později jsme přidali i obědy a večery. Jak probíhají, zjistíte zde. Naši členové si mohou zajít i na společenské a sportovní akce nebo vzdělávací semináře a workshopy. Příležitostí na propojení i seberozvoj jim dáváme co nejvíce.

Můžete přiblížit některou z vašich vzdělávacích aktivit? Třeba workshop „Řekni do minuty vše aneb Jak správně dělat networking“ je moje srdcovka. Vedu ho už 3 roky a předávám své cenné zkušenosti. Bavíme se o všem užitečném, například jak se má člověk správně prezentovat v minutě, jak se oblékat nebo jak má vypadat vizitka. Jak klub vlastně vznikl? Původně jsem se věnovala jinému povolání, díky kterému jsem působila v jednom brněnském podnikatelském klubu. Požádali mě, abych provázela a moderovala akci. Klub se však tehdy dostal do problémů, kvůli kterým jsme chtěli s kolegou-moderátorem odejít. To by znamenalo úplný konec. Ostatní členové nás ale přemluvili, abychom pokračovali. Tak jsme založili nový klub, který měl nahradit to, co nesplnil původní.


Měli jste s kolegou plány, jak klub bude vypadat? Vůbec ne. Udělali jsme to proto, abychom nikoho nezklamali. Během týdne jsme vymysleli název, vytvořili malý web a pustili se do práce. S o to větším nadšením jsme se scházeli. To bylo před 5 lety. Od té doby Smart Network vyrostl. Kolik lidí už klubem prošlo? Zhruba 5 000. Kromě Brna jsme se vydali do dalších velkých měst (Praha, Jihlava, Zlín, Olomouc, Ostrava). Svou prací žiji. Dodnes se účastním většiny pořádaných akcí. Pomáhat lidem s businessem mě neskutečně baví. Členové mi z legrace říkají „Smart-máma”.


Kromě vedení Smartu ještě děláte profesionální moderátorku a networkerku. I v tomhle případě mi pomohli lidé kolem mě. Viděli ve mně totiž talent, který jsem já neviděla. Moje další povolání mi vlastně vymysleli členové klubu. Možná vás přesvědčí i jejich reference. Přijďte se podívat na některou z našich akcí. Kdo nezažije, nepochopí.

4 zobrazení0 komentářů

Comentários


bottom of page