top of page

PODCAST Gabriela Mrkvicová hostem v podcastu PSYCHOLOGIE PRO KAŽDÉHO


Gabriela Mrkvicová – jak budovat a komunikovat osobní značku?

Máme tu nový podcast z Univerzity aplikovaného managementu pro portál PSYCHOLOGIE PRO KAŽDÉHO, ve kterém Lada Hajzlerová ve spolupráci se Smart Network rozebírají témata osobní značky a networkingu. Hostem je zakladatelka Podnikatelského klubu Smart Network, moderátorka a networkerka, Gabriela Mrkvicová.

Podcast se zabývá tématem osobní značky.

Co vlastně je osobní značka, jak ji začít budovat a jak ji komunikovat? Na konci podcastu budete znát odpovědi na všechny tyto otázky.

Dalším velkým tématem bude networking. Pro koho je vhodný, jak se na networking připravit, jak se zbavit prvotního strachu a jak co nejlépe využít kontakty pro svůj byznys?

Vše se dozvíte v tomto příjemném a inspirativním rozhovoru s mnoha praktickými příklady. Dodejte si tímto podcastem odvahu budovat svou osobní značku a staňte se mistrem networkingu.

00:40 – Představení hosta 01:10 – Co znamená osobní značka 01:58 – Jak budovat osobní značku 04:32 – Jaké mohou být bariéry na začátku 08:00 – Networking a mistr networkingu 13:38 – Jak překonat prvotní strach z networkingu 14:55 – Jaká je role networkerky 16:00 – Rada na závěr

Mám vytvořenou osobní značku a jsem mistrem networkingu – toto je název jednoho ze šesti unikátních studijních bloků revolučního vzdělávacího programu JUSTGROW.CZ – objevte novou dimenzi vzdělávání na UNIVERZITĚ APLIKOVANÉHO MANAGEMENTU!

Přejeme příjemný poslech a spoustu inspirace!Odkaz na podcast ZDE!
Pokud se vám podcast líbil, budeme rádi, když ho budete sdílet.

6 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page