top of page

Pink za 7. Benepink

Brněnská Xarena Slatina Badminton byla 16. listopadu místem, kde se již po sedmé konal badmintonový turnaj Ligy vozíčkářů. Tentokrát po boku české jedničky v tomto sportu, po boku Adama Mendreka.Představte si ideální sobotní den, během kterého se vám podaří propojit nejen moderování,

ale i sport, radost a především pomoc a podporu těm, kteří to potřebují.


Benepink byl již v pořadí již 7. badmintonový turnaj pod záštitou Ligy vozíčkářů a je stále oblíbenější díky velké účasti. Listopadové klání tentokrát podporovalo projekt Klíč k samostatnosti, jehož záměrem je realizace multifunkční místnosti určené pro pracovní rehabilitaci. Jednoduše řečeno - místnost k nácviku pracovních dovedností lidem s fyzickým, kombinovaným a lehkým mentálním postižením a jejich pečujícím osobám. Díky tomu se otevírají nové možnosti v prohlubování pracovních návyků, profilaci k určitému typu práce a rozvíjení schopností a dovedností jednotlivce.


Akce začala vystoupením taneční skupiny Proty boty (nejen tanečníci s handikapem) a následně se neuvěřitelných 33 týmů pustilo do badmintonového turnaje. Celé odpoledne se neslo ve velmi pozitivním a příjemném duchu, nikdo se netrápil prohrou a všichni se vzájemně podporovali a motivovali. Díky této již tradiční akci se vybralo neuvěřitelných 137 000 Kč!

11 zobrazení0 komentářů

Comentarios


bottom of page