top of page

Networkerka na benefičním koncertě nadace Slezská diakonie
Nadace Slezská diakonie

Nestátní nezisková organizace, která poskytuje služby v sociální oblasti. Cílovou skupinou jsou lidé s postižením, senioři, lidé bez domova a všichni ti, kteří se dostali do nejrůznějších těžkých životních situací. Ve své práci realizují biblické zásady lásky a služby potřebným lidem a lidem v nouzi.

Tato nadace v neděli 29. 11. 2015 pořádala benefiční koncert, který se uskutečnil na Hvězdárně a planetáriu v Brně. Na koncertě vystoupilo hudební těleso Ars Brunensis Chorus, pod taktovkou dirigenta Dana Kalouska, spolu s hosty, sólistou na bicí Pavlem Fajtem, houslovým virtuosem Zdeňkem Svozilem a klavírní mistryní Martinou Mergentalovou.

Večerem provázela moderátorka a networkerka Gabriela Mrkvicová.

Role moderátorky Gabriely Mrkvicové

Benefiční koncert byl uspořádán u příležitosti 25. výročí založení Slezské diakonie a 10. výročí působení jejích středisek ELIADA Brno a Poradna rané péče DOREA. Mediálním partnerem se stal také podnikatelský klub Smart Network, který celou akci podpořil a mediálně propagoval.

Večerem provázela Gabriela Mrkvicová, čímž velice přispěla k přátelské a příjemné atmosféře tohoto společenského setkání. Na koncertě také probíhala aukce výtvarných děl umělců z Brna a děl dětí z arteterapií. I s touto aukcí moderátorka aktivně pomáhala.

Gabriela Mrkvicová vždy ráda podpoří akci, která má smysl, a pomáhá lidem. A to zcela nezištně! Svůj honorář poskytla ve prospěch benefice.

Zhodnocení pořadatelů benefičního koncertu

"S paní Ing. Gabrielou Mrkvicovou jsme navázali spolupráci na základě předchozích pracovních zkušeností. Je to skvělá networkerka a její profesní i lidské kvality se odrážejí i v bezvadně a profesionálně odvedené práci. Velmi si vážíme toho, že se nezištně bez nároku na honorář, chopila role moderátorky na benefičním koncertě pro Slezskou diakonii a svou bezprostředností podpořila atmosféru celého večera. Děkujeme společnosti Smart network, je to společensky odpovědná společnost v pravém slova smyslu."

Referenci nám po koncertu napsala paní Mariana Melcherová, zástupkyně nadace Slezská diakonie.

2 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page