top of page

Networkerka na akci Ženy sobě


V sobotu 25. 3. 2017 se networkerka Gabriela Mrkvicová zúčastnila Konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ a pomáhala Evě Kavkové s propagací Food of Love restaurace, kterou paní Kavková vlastní.

Konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚJedná se o největší vzdělávací akci v České republice. Dva dny plné příběhů, inspirace a vzdělávání. Na sobotním mentoringu se ženy potkají u kulatých stolů s úspěšnými profesionálkami z různých oborů, firem i podnikatelského prostředí po dobu jedné hodiny na zvolené téma.

Eva Kavková měla v průběhu sobotního dne hned 2 hodinové mentoringy a jejich tématem bylo "Naše opravdové poslání". A proč právě toto téma?

"Každý máme jedinečné schopnosti, také se tomu říká dharma. A nalezení svého místa probudí v člověku sebe-úctu a přirozeně i sebe-lásku. Schopnost vidět své místo nám dává uvědomění vidět místo druhých a tím se naplňuje život v jednotě namísto přežívání v soupeření," vysvětluje dané téma paní Eva Kavková.Reference pořadatelů:

Eva Kavková, majitelka Food of Love restaurace, spisovatelka a podnikatelka:

"Požádala jsem Gabrielu o spolupráci jako networkerku pro mou akci, kde jsem měla vystoupení ve dvou časových rozmezích jako mentorka.

Gábi se nejen skvěle připravila, ale do posledniho detailu myslela na každou drobnost. Já jsem tehdy k tomu vedla půstovací týden a sama jsem byla druhý den na půstu. Opravdu jsem vlastně potřebovala odpočívat místo účasti na tak velké veřejné akci. Bez Gábi si nedokážu vůbec představit, jak bych to celé zvládla. Zařídila naprosto vše od A do Z.

Když jsem se procházela okolo, s údivem jsem se jen usmívala, protože naše letáky byly všude. U stolu Gábi podchytila dokumentaci, administrativu a prodej mých knih. Byla jsem po celém dni poměrně příjemně unavená, ale stálo to za to. Mohla jsem se soustředit jen na své vystoupení, a to mi šlo samo. Vše ostatní zařídila Gábi. Tímto bych doporučila všem, kdo máte jakoukoliv akci, a chcete z ní vytěžit maximum, Gábi Mrkvicová je váš člověk."

1 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page