top of page

Den otevřených dveří ve firmě REMET networkerka zvládla na jedničku!
Dne 21.11. 2015 u příležitosti 25. výročí založení společnosti REMET a 20. výročí převzetí společnosti Kovolit se konal Den otevřených dveří.

Společnost Remet se zabývá zpracováním kovového šrotu a přeměnou v hliníkové slitiny a kovové polotovary. Na českém trhu působí již od roku 1990. V současnosti je REMET, spol. s r.o., největším výrobcem slévárenských slitin hliníku v České republice.

Jak probíhal den otevřených dveří?

Tato akce se konala od 10 hodin, přičemž v 10:30 všechny účastníky přivítala moderátorka Gabriela Mrkvicová. Následovaly komentované prohlídky společnosti v malých skupinkách a účastníci měli možnost navšítívit také autosalon PEUGEOT RM servis a využít nabídku testovacích jízd a simulátor F1.

Připraven byl také zábavný program pro děti i dospělé, který koordinovala i moderovala slečna Mrkvicová.

Činnost moderátorky - networkerky?

Ještě před konáním akce poskytla networkerka kontakt na fotografa, kouzelníka a pomohla s koordinací celého programu. V průběhu konání dne otevřených dveří se vžila do role moderátorky.

Při posezení u pohoštění seznamovala hosty s historií společnosti a celkovým programem. Zajímavostí bylo, že ve stejném chvíli musela moderovat ve dvou od sebe vzdálených místnostech. Což byla i pro networkerku nová zkušenosti.

I té se zhostila výborně a díky jejímu pozitivnímu a usměvavému vystupování byla atmosféra přátelská.

Po celou dobu měla networkerka na sobě firemní tričko společnosti REMET. Výběr několika fotografií z akce naleznete ve fotogalerii tohoto článku.

Reference od pořadaletů akce

"Bezesporu je Gabriela Mrkvicová velmi přirozená, vtipná a pohotová řešit jakoukoli změnu v programu. S Gábinou již pracujeme podruhé. Poprvé jsme se setkali na Halloweenském večírku na Brněnské přehradě. Musím říci zde dostala nelehký úkol odmoderovat stále se měnící program, a to jak pro děti tak i pro dospělé.

Nicméně vše proběhlo s absolutní lehkostí a úsměvem. V podstatě nikdo nepoznal, že některé věci vůbec nebyly v plánu. Všichni se výborně bavili. Navíc mi byla velmi nápomocna při samém tvoření akce. Pomohla mi sehnat a dovymyslet doprovodný program, což bylo pro mne velkým přínosem i úlevou.

Nezbývá mi nic než ji doporučit a doufám, že se s ní dále potkáme na dalších námi pořádaných akcích." Tuto referenci nám poskytla po konání akce paní Petra Marečková, která akci Den otevřených dveří ve společnosti REMET organizovala.

2 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page